Úrazové pojištění od Ergo pojišťovny

   

ERGO Pojišťovna nabízí hned dva zajímavé produkty. Jedná se o tzv. Skládačku a dále o Úrazové pojištění s volitelnou kombinací krytí, neboli Úraz Plus.

Skládačka

Skládačka je zajímavý produkt, který umožňuje klientovi téměř jakoukoliv libovolnou kombinaci a změnu. Během smlouvy tak může klient měnit vybraná úrazová krytí, tím i může měnit samotnou měsíční částku pojistného. Jedná se o možnost výběru 3 povinných krytí a 6 volitelných. Navíc se mohou hodit i bonusy v podobě vybraných úrazových krytí zdarma.

Mezi některé výhody rozhodně patří 50% sleva pro děti do 14 let, dále zdarma krytí Zachraňovacích nákladů ve výši 10 000 Kč pro každou pojištěnou osobu nebo zdarma krytí Rehabilitačního managementu k pojištění Trvalých následků. Mezi pojistná rizika tak patří trvalé následky, smrt úrazem, doživotní úrazový důchod, dále bolestné, denní odškodné nebo kosmetické operace či drobná poškození.

Úraz Plus

Úraz Plus je velmi výhodnou variantou pojištění, kterou si můžete libovolně zkombinovat podle Vašich představ. Nabízí 11 úrazových krytí, které si nejen zkombinujete, ale můžete si tak i zvolit částku, jako chcete měsíčně platit.
Pojistná rizika jsou obdobná, jako ve Skládačce, tedy alespoň jedno z krytí jako je trvalé následky, smrt úrazem a důchod s následkem úrazu a poté si může klient vybrat libovolný počet s krytí typu bolestné, drobné poškození, kosmetické operace, denní odškodné při pracovní neschopnosti nebo denní odškodné po dobu nezbytného léčení a další.

Cena není nijak limitována ani jednoznačně určena, protože záleží pouze na klientovi, kolik chce do pojištění investovat. Lze si tak sjednat pojištění kompletně podle finančních možností a výběru krytí daných rizik.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také