Bezpečný domov od Ergo

   

Pojišťovna Ergo nabízí hned dva produkty, které se specializují na pojištění majetku. Mluvíme tedy o pojištění Bezpečný domov a Pojištění obytných, kancelářských a školních budov.

Bezpečný domov je určen především pro fyzické osoby, tedy konkrétně pro pojištění majetku s pojištěním občanské odpovědnosti zdarma, což využijí především klienti s rodinou či sami, pro pojištění bytu, rodinného domu či jiného majetku.
Pojištění obytných, kancelářských a školních budov je konkrétní typ pojištění pro budovy za velmi výhodných podmínek, kdy může firma, organizace nebo jiná společnost čerpat i mnohé výhody na své zaměstnance.

Pojištění Bezpečný domov

Bezpečný domov je název pojištění u Ergo pojišťovny, které tedy nabízí pojištění majetku a zároveň odpovědnosti. Pojišťovna sama garantuje exkluzivní rozsah pojistné ochrany s velkým množstvím dodatečných krytí. Výhodou je, že není třeba rozlišovat stavební třídy, tarifní zóny ani kvality zabezpečení. Právě tak je pojištění určeno pro širokou veřejnost. Automatickou součástí tohoto produktu je i pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti a pojištění občanské odpovědnosti. Zajímavou službou je i rozesílání SMS zdarma před očekávanou nepřízní počasí.

Pojištění obytných, kancelářských a školních budov

Toto pojištění je vhodné jak pro majitele nemovitosti, která obsahuje 2 a více bytových jednotek, ale lze ji využít i pro školní budovu nebo soubor kanceláří. Pojištění lze uplatnit i na rozestavěné budovy a k nim příslušející veškerý stavební materiál. Nesmí se jednat o budovy opuštěné nebo neudržované a je nutno dodržet konkrétní podmínku. Tedy, v budově nesmí být provozována jiná podnikatelská činnost, než je kancelářská a administrativní činnost a to na více než 50% podlahové plochy. Pojistnou částku si volí klient sám. Právě k tomuto pojištění si lze vybrat i nadstandardní připojištění za velmi výhodných podmínek.

Informace aktuální k 14.2.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>