Ergo pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevErgo pojišťovna a.s.
AdresaVyskočilova 1481/4, 140 00 Praha 4 – Michle, Česká republika
Telefon+420 221 585 111
E-mailinfo@ergo.cz
Webwww.ergo.cz

   

 

Produkty Ergo pojišťovny

Cestovní pojištění

       

Předmětem cestovního pojištění jsou náklady na léčebné výlohy, pobyt v nemocnici a zotavovně, vícenáklady na zdravotně nutný převoz zpět do ČR, náklady na převoz tělesných ostatků.

Více info  

Životní pojištění

       

Životní pojištění je hlavním produktem Ergo pojišťovny. Nabízí klasické, investiční, důchodové, úrazové i zdravotní pojištění cizinců pod názvem Welcome.

Více info  

Pojištění majetku

       

Pod názvem Bezpečný domov je u Victoria Volksbanken nabízeno pojištění majetku a zároveň odpovědnosti. Pojišťovna garantuje exkluzivní rozsah pojistné ochrany se spoustou dodatečných krytí.

Více info  
 

Úrazové pojištění

       

ERGO Pojišťovna nabízí hned dva zajímavé produkty. Jedná se o tzv. Skládačku a dále o Úrazové pojištění s volitelnou kombinací krytí, neboli Úraz Plus.

Více info  
 

Historie

Ergo pojišťovna, a.s., člen koncernu ERGO, vstoupila na trh České republiky v roce 1994 pod názvem Victoria Volksbanken pojišťovna. V září roku 2012 se ale přejmenovala na Ergo pojišťovnu. Zaměřuje se na prodej životního, důchodového a investičního pojištění, nabízí také úrazového a cestovní pojištění. Zajímavá je nabídka pojistných produktů pro cizince při jejich pobytu v České republice.

Získaná ocenění

Produkt pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov byl oceněn 2. místem v kategorii majetkového pojištění na rakouském trhu.