D.A.S. pojišťovna právní ochrany

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevD.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.
AdresaBB Centrum, budova β, Vyskočilova 1481/4, 140 00 Praha 4
Telefon+420 267 990 711
Bezplatná linka800 105 510
E-maildas@das.cz
Webwww.das.cz

   

 

Produkty D.A.S. pojišťovny

Pojištění právní ochrany

       

Účelem pojištění právní ochrany je odstranit nebo alespoň zmírnit nepříznivé důsledky nahodilých právních sporů a výdajů s tím spojených.

Více info  
 

Historie

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. je dceřinou společností D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs AG se sídlem v Mnichově. Jako jediná specializovaná pojišťovna svého druhu působí na českém pojišťovacím trhu od roku 1995 a nabízí pojištění právní ochrany, které klientům zajistí kompletní právní servis bez vynaložení dalších finančních prostředků. Strategickým partnerem je pojišťovna Uniqa, se kterou spolupracuje při nabídce pro motoristy.

Od 1. února 2012 pojišťovna spustila novou grafickou podobu svého webu, nadále na stránce www.das.cz. Moderní design je doplněn i odkazy na youtube a facebookovým profilem pojišťovny.

Získaná ocenění

V soutěži finančních produktů Zlatá koruna v kategorii Pojištění pro podnikatele získali 2. místo za produkt Pojištění právní ochrany pro soukromého lékaře, lékařskou praxi, lékárníka a veterináře. Od roku 2001 D.A.S. podporuje úspěšného českého paralympionika Jiřího Ježka.