Životní pojištění od ČSOB pojišťovny

  Mám zájem  

ČSOB Pojišťovna nabízí klientům hned několik možností, ze kterých si lze vybrat konkrétní produkt šitý na míru Vašich potřeb. Samotné životní pojištění je vhodné hned z několika důvodů. Jedná se o výhodné zhodnocení Vašich peněz pravidelným investováním. Samozřejmě jde i o zajištění Vás a Vašich blízkých před všemi životními riziky. Lze si sjednat mnoho připojištění na konkrétní rizika a například u dopravní nehody máte zjištěno dvojnásobné plnění.

Pokud bychom si chtěli vybírat z konkrétních produktů, ČSOB Pojišťovna nám nabídne pojištění BEZ OBAV (jedná se o novinku v oblasti životního pojištění pro celou rodinu), FORTE (stálý produkt v oblasti pojištění pro celou rodinu) a v neposlední řadě je zde i Životní pojištění pro ženy (výhodné a konkrétní pro ženy).

Pojištění pro děti

ČSOB Pojišťovna samozřejmě myslí i na naše nejmenší. Hledáte-li tak pojištění pro děti, ČSOB nabízí tyto služby v již zmiňovaných pojištěních BEZ OBAV a FORTE. Pokud chcete pojistit dítě jenom samotné, lze sestavit i konkrétní produkt na míru.

Pojištění Forte

Právě i děti jsou zahrnuty v komplexním životním pojištění FORTE. Tento známý produkt si získal již mnoho klientů. Výhody jsou značné. Zajištění celé Vaší rodiny před všemi riziky, která mohou v životě nastat. Dále se jedná i o velmi výhodné zhodnocení Vašich peněz díky 3,1% zhodnocení hodnoty pojištění. Navíc máte nepřetržitý přístup pomocí internetu, každoroční úspory na daních a určitě základem je transparentnost pojištění a upravení či nastavení konkrétních změn a služeb.

Pojištění Bez obav

Pojištění Bez obav je komplexní rizikové životní pojištění. Nabízí možnost investovat a tak i své peníze dobře zhodnotit. Samozřejmostí je plně oddělená riziková a investiční složka, dále možnost volby trvání jednotlivých rizik, automatická úhrada dlužného rizikového pojistného ze spořicího účtu, možnost pravidelné investice do fondů již od 50 Kč nebo flexibilní úprava pojištění. Neplatíte žádné poplatky za administrativní úkony a v případě propadu finančních příjmů ji lze použít pro krytí hypotéky, úvěru nebo půjčky.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?