Úrazové pojištění od ČSOB

   

U ČSOB Pojišťovny si vybere opravdu každý, a to ať chce chránit své zdraví či svých blízkých, ale tak i pokud chce investovat a dobře zhodnotit své finance. Pojišťovna nabízí klientům velké možnosti variability, kdy si mohou zkombinovat produkty dle svých představ, zároveň tak ušetřit, ale i pokrýt řadu rizik, která například Úrazové pojištění od ČSOB umožňuje.

 

Úrazové pojištění

ČSOB Pojišťovna nabízí dva druhy pojištění. Pojištění pro jednotlivce v rámci životního pojištění a pojištění pro skupiny od 3 členů a více. Hlavními výhodami pojištění je především to, že chrání děti i dospělé, protože si jej lze sjednat jak pro Vás, tak pro Vaše děti. Platnost není nijak omezena a je platné jak v ČR, tak kdekoliv v zahraničí a to 24 hodin denně. Zabezpečuje v případě úrazů ve škole, v práci, při sportu, ale i při cestování, tedy není se třeba nijak omezovat. Právě pojištění pro děti, o kterém již byla zmínky, je nabízeno za vynikající sazby.

Nechybí ani možnost volby výše částky, kterou bude plátce měsíčně platit. Další výhodou může být i rychlost a pohodlnost, protože si jej můžete sjednat v pohodlí tepla a domova přes internet. Pojistit se lze pro případ trvalých následků s progresivním plněním od 1%, smrti následkem úrazu, ale i léčení úrazu a to ve formě denního odškodného.

Úrazové pojištění lze kombinovat i s životním pojištěním a lze tak například i dobře zhodnotit své investované peníze. Samozřejmě vše záleží jen na klientovi, protože volba konkrétního produktu a částky, kterou bude měsíčně platit, je pouze na něm.

Rento

Dále pak pojišťovna ČSOB nabízí pojištění pro řidiče s názvem Rento. Jeho nejzásadnějšími výhodami jsou například: doživotní renta v případě vážného úrazu, kdy její výši znáte už při sjednání, stejné podmínky i pro profi řidiče či několik variant pojištění na výběr.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také