Povinné ručení ČSOB

  Mám zájem  

Povinné ručení ČSOB pojišťovny si můžete sjednat ve třech variantách s názvy Standard, Dominant a Premiant. V prvním případě jsou propláceny škody způsobené na věcech do výše 35 milionů Kč a škody na zdraví do výše 44 milionů Kč. U dalších dvou variant jsou tyto limity navýšené na 60/60 milionů Kč, resp. 100/100 milionů Kč.

 

Služby, připojištění a jiné výhody

ČSOB pojištění je výjimečné v tom, že již ve své základní verzi obsahuje poměrně širokou nabídku doplňkových služeb. V ceně je zahrnuté úrazové pojištění řidiče vozidla, pojištění osobních věcí řidiče a osobních věcí rodinných příslušníků. Asistenční služby jsou nabízeny jak v případě havárie, tak v případě poruchy vozidla. Bude vám poskytnuta oprava přímo na místě, nebo odtah do nejbližší opravny. Pokud dojde ke krádeži vozidla nebo pokud bude vozidlo vyžadovat delší opravu, bude vám zajištěno ubytování v hotelu, nebo případně doprava domů náhradním automobilem či vlakem.

Můžete počítat také s pomocí při ztrátě nebo zabouchnutí klíčů, defektu pneumatiky a při dojití paliva. V případě potřeby vám pojišťovna zajistí základní právní asistenci. ČSOB pojišťovna také nabízí službu s názvem Bez starostí. V praxi to znamená, že nebudete muset vstupovat do jednání s pojišťovnou viníka dopravní nehody - ČSOB se postará o nápravu vzniklé škody za vás.

Jestliže se rozhodnete pro povinné ručení Premiant, získáte zdarma nárok na službu, která bývá jinak součástí havarijního pojištění. Pokud vy sami způsobíte srážku s cizím vozidlem, budou vám uhrazeny škody vzniklé na vašem vozidle až do výše 5 000 Kč. U obou vyšších variant zákonného pojištění vozidel můžete počítat také s vyššími pojistnými limity u asistenčních služeb, úrazového pojištění řidiče a pojištění osobních věcí.

Slevy na pojištění

Při sjednání smlouvy online získáte aktuálně slevu ve výši 10 %. Podobně jako u jiných pojišťoven máte nárok na bonusovou slevu za bezeškodný provoz vozidla v přecházejících letech. Maximální bonus 50 % získáte po 8 letech bez zaviněné dopravní nehody. Slevy jsou poskytovány také u starších aut a v případě, že máte bydliště v okrese s nízkým výskytem dopravních nehod. Zákonné pojištění vozidel si můžete dále rozšířit o širokou škálu doplňkových pojištění, jako jsou pojištění proti odcizení, proti živlům nebo oblíbené pojištění čelního skla.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?