Pojištění pro řidiče RENTO

   

RENTO je novinkou na českém trhu. Přišla s ním jedna z největších pojišťoven u nás, tedy ČSOB pojišťovna. Toto pojištění je do jisté míry unikátem na trhu s pojištěními pro řidiče u nás vůbec. Má hned několik výhod a hlavně kryje dostatečné množství rizik, se kterými se mohou řidiči na silnici setkat.

Proč se takové pojištění vůbec vlastně vyplatí? Je vhodné pro všechny řidiče automobilů, kteří dojíždějí jak například jen do práce, či tráví v automobilu značnou část dne. Pojištění kryje totiž riziko autonehody a počítá i s následky, které po autonehodě mohou nastat. Takové krytí rizika je u nás vůbec první svého druhu. Řidič, který by přeci jen nehodu měl, dostane doživotní rentu.

Hlavní výhody pojištění

Tou největší výhodou je jistě krytí rizika autonehody. Jelikož se denně na silnicích stávají stovky ať menších nebo větších nehod, jistě je dobré mít riziko pojištěné. Pokud by se vám totiž autonehoda přeci jen stala, máte hrazenou nejen péči, ale i doživotní rentu v případě trvalých následků. Rentu si můžete již před uzavřením pojištění spočítat a tak víte, kolik byste vlastně dostávali.

Kromě renty v případě vážného úrazu je pojištění hned v několika variantách. A to jak pro sváteční řidiče, tak pro řidiče profesionální.. Nabízí se ve variantách Basic (1074 Kč/rok), Standard (2108 Kč/rok) a VIP (3126 Kč/rok), to platí pro vozidla do váhy 3,5 tuny.

Nad 3,5 tuny je tady pojištění Trucks (3784 Kč/rok) a je vhodné především pro řidiče z povolání. Výhodou pojištění je výběr z mnoha druhů vozidel, což znamená, že si vybere takřka každý. Zárukou je pak i poskytování pojištění velkou pojišťovnou, kde se nemusíme v případě nehody bát o své peníze.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>