Cestovní pojištění ČSOB online

  Mám zájem  

Cestovní pojištění ČSOB pojišťovny zahrnuje pro klienty pojištění v rámci Evropy a celého světa při neočekávané nemoci, úrazu, poškození či odcizení zavazadel, i pro neúmyslné poškození cizí věci nebo zdraví cizího člověka.

Varianty

Pojištění je nabízeno ve verzích pro jednotlivce a skupiny, pro rodiny s dětmi a jako roční cestovní karty, které jsou logicky výhodnější pro stálé cestovatele.

Ve variantě Rodinné pojištění si můžete sjednat cestovní pojištění až pro 6 osob celkem za 40 korun na den. Roční cestovní karta stojí od 1000 Kč a můžete si vybrat adekvátní typ karty vzhledem k vaší cestovní náplni. Pro opakované výlety s rodinou si například můžete objednat kartu Family.

Pojištění můžete rozšířit o připojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění úrazu. Při objednání online přes internet získáte aktuálně slevu ve výši 10 %.

Informace aktuální k 21.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?