ČSOB pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevČSOB pojišťovna a. s.
AdresaZelené předměstí, Masarykovo nám. 1458, 532 18 Pardubice, Česká republika
Telefon+420 467 007 111
Bezplatná linka800 100 777
E-mailinfo@csobpoj.cz
Webwww.csobpoj.cz

   

 

Produkty ČSOB pojišťovny

Povinné ručení

       

Povinné ručení ČSOB pojišťovny lze sjednat ve třech variantách pod názvy Standard, Dominant a Premiant.

Spočítat Více info  

Havarijní pojištění

       

Havarijní pojištění ČSOB pojišťovny je nově nabízeno pod názvem Naše auto ve dvou variantách Kasko Dominant a Kasko Mini.

Spočítat Více info  

Cestovní pojištění

       

Pojištění je nabízeno ve verzích pro jednotlivce a skupiny, pro rodiny s dětmi a jako roční cestovní karty, které jsou výhodnější pro stálé cestovatele.

Spočítat Více info  
 

Životní pojištění

       

U ČSOB Pojišťovny je nabízeno několik druhů životního pojištění.

Spočítat Více info  

Pojištění majetku

       

ČSOB pojišťovna nabízí dvě základní varianty pojištění majetku pod názvy pojištění stavby a pojištění domácnosti.

Spočítat Více info  

Pojištění odpovědnosti

       

Nově ČSOB pojišťovna nabízí i pojištění odpovědnosti za škodu z běžného občanského života a pojištění odpovědnosti zaměstnavatele nebo zaměstnance z výkonu povolání.

Více info  
 

Úrazové pojištění

       

U ČSOB Pojišťovny si vybere opravdu každý. A to ať chce jen chránit své zdraví, ale tak i pokud chce investovat a dobře zhodnotit své finance.

Více info  

Pojištění pro řidiče

       

ČSOB pojišťovna přichází s novým produktem pro řidiče. Jedná se o nové pojištění RENTO, které kryje mnoho rizik se kterými se může řidič při cestách setkat.

Více info  
 

Historie

Současná ČSOB Pojišťovna vznikla prodejem podniku mezi IPB Pojišťovnou, a.s. a ČSOB Pojišťovnou, a.s., ke kterému došlo 1. 1. 2003. IPB pojišťovna, založená tehdejší investiční bankou v roce 1992, byla jednou z prvních, jenž vstoupily po demonopolizaci na pojišťovací trh. ČSOB Pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1994 pod názvem Chmelařská vzájemná pojišťovna. Na trh vstoupila v roce 1996 a roku 2001 došlo ke změně názvu.

Současná ČSOB pojišťovna je čtvrtým největším subjektem na českém trhu, který nabízí univerzální služby, životní a neživotní pojištění pro fyzické i právnické osoby. Členství v prestižní mezinárodní skupině zaručuje ČSOB kvalitu pro klienty.

Získaná ocenění

Magazín World Finance zvolil ČSOB Pojišťovnu nejlepší pojišťovnou pro Českou republiku, dále se pyšní úspěchem v soutěži HN Pojišťovna roku a ocenění INI Service Excellence Award.