ČPP povinné ručení

   

Česká podnikatelská pojišťovna, známá jako ČPP Pojišťovna se řadí mezi 3 největší poskytovatele povinného ručení na našem trhu. Z produktů pojištění vozidel si lze vybrat ze 3 druhů, které se liší jak cenovou hladinou, ale samozřejmě i poskytovanými službami a rozsahem pojistných rizik. Tyto 3 produkty ČPP povinné ručení se jmenují SPOROPOV, SPECIÁLPOV a SUPERPOV.

SPOROPOV

Pojištění SPOROPOV je nejlevnější v nabídce těchto 3 produktů. Samozřejmě splňuje všechny požadavky zákonem určeného povinného pojištění. Pojišťovna k němu ale nabízí i další výhody, přestože lze při dosažení na bonusy získat opravdu nízkou cenu.

Jedním z benefitů je asistence SPORO v ČR. V případě problémů s vozidlem je tak možné telefonicky zajistit potřebnou pomoc. Mezi další základní faktory tohoto produktu patří uzemní platnost EVROPA (se spoluúčastí při pojistné události v Evropě a volitelně v ČR) a limity pro újmy na zdraví a škody na majetku ve výši 35 milionů korun v obou případech.

SPECIÁLPOV

Druhý produkt, tedy SPECIÁLPOV nabízí pojišťovna jako spolehlivou a optimální ochranu v ČR a Evropě. Platnost je po celé Evropě bez spoluúčasti, kromě asistence v České republice je k dispozici asistence SPECIÁL, která zahrnuje i celou Evropu.

Další vlastnosti, které tento produkt odlišují od levnější verze, je i pojištění přívěsného vozíku do 750 kilogramů zdarma a navýšené limity pro újmu na zdraví a škodě na majetku. Ty dosahují výše 50 milionu korun.

SUPERPOV

Produkt SUPERPOV je nejdražší a nejrozsáhlejší variantou. Jako nadstandard je přidáno úrazové pojištění posádky vozidla do 5 sedadel zdarma, limity na újmu na zdraví a škodě majetku jsou navýšeny až na hodnotu 111 milionu korun v obou případech.

Rozsah územní platnosti je po celé Evropě a opět nechybí asistence SUPER, tedy v ČR i zbytku Evropy. Pojištění přívěsného vozíku do 750 kilogramů zdarma je také součástí. Dalšími benefity jsou ale i doplňkové pojištění SERVIS PRO, možnost náhradního vozidla v případě havárie, živlu, vandalismu či odcizení do limitu 3000 Kč a první pojistná událost bez vlivu na bonus u ČPP.

Informace aktuální k 30.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?