Havarijní pojištění ČPP

   

Pojištění vozidel vyhledává stále více klientů, protože lze pojistit jak nové vozy, tak i ojeté vozy koupené z autobazaru. ČPP Pojišťovna nabízí hned 3 produkty, které se specializují na pojištění vozidel plus samotné havarijní pojištění.
3 produkty

Pojišťovna nabízí vytvoření pojištění na míru, kam spadá i možnost vytvoření vlastního druhu pojištění vozidel. Konkrétně nabízí ale 3 připravené produkty. Je to Autopojištění Combi Plus III, Domovský autosalon ČPP a KIA Pojištění 7 a havarijní pojištění.

Havarijní pojištění

ČPP se specializuje na poskytování havarijního pojištění a řadí se mezi přední pojišťovny na tuzemském trhu. Vytvořit si lze úplně vlastní produkt nebo si vybrat již hotový produkt nazývaný jako IDEÁLHAV. Kromě toho jako novinku zavedla ČPP i Havarijní pojištění na dovolenou, které je IDEÁLHAV podobné, liší se jen dobou sjednání na 1 či 2 měsíce a musíte mít povinné ručení u ČPP.

Samotný produkt IDEÁLHAV je komplexní ochranou pro vaše vozidlo. Kromě nabízené rychlé a kvalitní likvidace pojistných událostí produkt platí po celé Evropě. V nabídce jsou 2 kombinace, které kryjí konkrétní rizika.

Výběr z variant

Klient volí z varianty havárie + živelní událost + odcizení + vandalismus nebo odcizení + živelní událost + vandalismus. Samotné pojistné plnění je omezeno rozpočtem a oprav v autoservisech a cenách nových dílů.

Havarijní pojištění ČPP Pojišťovna nabízí asistenční služby zdarma s vysokými bezplatnými limity 24 hodin denně, s komunikací v češtině i při volání ze zahraničí. Jistě pak zaujme i Extrabenefit PROFI, který je určen pro dobré řidiče a předpokládají, že v průběhu 3 let od sjednání smlouvy nezpůsobí nehodu. Tím je možné dosáhnout slevy až 15%.

Kromě výše uvedeného lze do havarijního pojištění přidat vámi požadovaná rizika a vytvořit si konkrétní specifický produkt. Toho je docíleno následným výběrem z nabízené řady připojištění.

Informace aktuální k 30.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také