Cestovní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna

   

ČPP Pojišťovna nabízí velmi rozsáhlý program jednotlivých produktů v oblasti cestovního pojištění. Cestovní pojištění si pak lze sjednat jako konkrétní jeden produkt specializující se na konkrétní pojistná rizika anebo to může být jejich společná kombinace. Na výběr jsou pak i 3 tématické předpřipravené balíčky: Zima plus, Léto plus a Golf Plus.

Produkty

Výčet jednotlivých produktů je pak i náznakem krytí rizik, který nám produkt přinese. Jde o pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, pojištění odpovědnosti včetně právní ochrany, pojištění zavazadel, pojištění storna cesty (což vám minimalizuje obavy, jaké pojištění cestovních kanceláří proti úpadku vlastně má vaše cestovka), dále pojištění nevyužité dovolené, pojištění zpoždění letu, pojištění únosu letadla neb pojištění nákladů na veterinární léčbu zvířete v zahraničí.

Jednotlivé pojištění pak zastupuje samotný produkt nebo si jej můžete vytvořit podle vlastních požadavků kombinací těchto produktů.

Rozsah a platnost

Cestovní pojištění ČPP je vhodné pro krátkodobé pobyty v délce maximálně 90 dnů. Lze mít pojištění sjednané opakovaně, ale jeden pobyt nesmí tuto délku přesáhnout. Vhodné je pak především pro turistické, ale i individuální, sportovní a pracovní cesty. Rodiny pak mohou dosáhnout na výhodnější cenu pojištění.

V rámci pojištění jsou navíc i nebezpečné sporty a sporty organizovaných soutěží a závodů. Konkrétní podmínky pak lze najít na webu pojišťovny. Územní platnost se dělí na několik kategorií. Oblast E zahrnuje všechny státy Evropy a navíc hojně navštěvované země, jako je evropská část Ruska, Tunisko, Egypt, Kanárské ostrovy a další. Oblast S je pak vhodná pro země celého světa, mimo USA a ČR. Poslední je Oblast U, která zahrnuje celý svět mimo ČR.

Součástí je i Asistenční služba GLOBAL ASSISTANCE, k dispozici 24 hodin denně, v českém jazyce a je poskytována předcestovní i cestovní asistence. Samotné pojištění lze sjednat online po internetu nebo na prodejních místech ČPP.

Informace aktuální k 30.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?