Pojišťovna AIG

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevAIG Europe Limited
AdresaV Celnici 1031/4 CZ, 110 00 Praha 1, Česká republika
Telefon+420 234 108 311
E-mailinformace@aig.com
Webwww.aig.com

   

 

Produkty pojišťovny AIG Europe Limited

Havarijní pojištění

       

AIG nabízí několik specializovaných druhů havarijního pojištění především pro firemní klientelu.

Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění u AIG můžete volit z jednorázového nebo ročního cestovního pojištění pod sjednoceným názvem Travel guard.

Více info  

Životní pojištění

       

Ze životních pojištění nabízí AIG pojištění úrazu a nemoci. Své klienty pojišťovna oslovuje prostřednictvím aktivního telemarketingu, e-mailu nebo poštovních zásilek.

Více info  
 

Úrazové pojištění

       

AIG nabízí specializované úrazové pojištění sedadel pod názvem Klid za volantem.

Více info  
 

Historie

Činnost v České republice zahájila pojišťovna už v roce 1992 jako První americko - česká pojišťovna, a.s., nabízející životní i neživotní pojištění. V roce 2000 se tato společnost rozdělila na divize neživotního pojištění - AIG Czech republik a životního pojištění - Amcico pojišťovna, později MetLife Amcico. Z AIG pojišťovny v roce 2009 vznikla Chartis Europe s.a., pobočka pro Českou republiku. Nyní se pojišťovna opět jmenuje AIG.

AIG patří k největším světovým společnostem v oblasti neživotního pojištění. Má zastoupení ve 130 zemích, zaměřuje se na poskytování průmyslového a individuálního pojištění, dává svým klientům možnost pojistit se prakticky proti jakémukoliv riziku.

Získaná ocenění

Euromoney Magazine byla Chartis vyhlášena nejlepší globální pojišťovnou pro rok 2010.