Cestovní pojištění online

  • okamžitě porovnáte jednotlivé nabídky pojišťoven
  • sjednání za pár minut online i v den odjezdu
  • možnost slev a bonusů
Porovnat nabídky pojišťoven  
 

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění do zahraničí vám zajistí, že na své dovolené nebo pobytu mimo svůj domov nezůstanete v případě potíží bez pomoci. Pojištění vám pomůže s krytím celé řady rizik - úrazu, náhlého onemocnění, odcizení zavazadel nebo nechtěně způsobené škody.

V nabídce pojišťoven naleznete celou řadu možností a variant, ale základní rozdělení je zpravidla na pojištění krátkodobých pobytů v délce do 90 dnů (například Globus od České pojišťovny) nebo celoroční pojištění pro zdatné cestovatele, které umožňuje mnoho výjezdů v rámci jednoho roku (produkt Odysseus od České pojišťovny). Obvykle zvlášť je nabízeno pojištění pro tuzemský pobyt (od České pojišťovny pod názvem Kompas).

Pojištění se liší podle rozsahu služeb

Dále lze cestovní pojištění rozdělit podle rozsahu pojistného krytí. Základní pojištění kryje rizika na léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění a základní asistenční služby.

V dražších variantách můžete nalézt pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu, pojištění stornovacích poplatků zájezdu, pojištění pro rizikové sporty nebo nadstandardní asistenční služby, které mohou obsahovat například i právní pomoc v zahraničí či pomoc při ztrátě cestovních dokladů.

Připojistit na cestu můžete dnes už i vaše zvířecí mazlíčky, které berete na dovolenou sebou - to nabízejí Slavia nebo Česká podnikatelská pojišťovna.

Existuje i cestovní pojištění právnických osob, které nabízí Vitalitas a Evropská cestovní pojišťovna, jeho výhodou je pro podnikatele možnost libovolně kombinovat produkty a v základní ceně nadstandardní asistenční služby pro VIP klienty.

Slevy a bonusy

Stejně jako u dalších druhů pojištění můžete získat slevu, pokud už jste klientem dané pojišťovny, bonusy jsou i za sepsání smlouvy online (20 % slevu při tomto způsobu nabízí Triglav). Bonusem může být i nadstandardní služba v základním balíčku pojištění.

U Directu například dostanete v základní ceně případné náklady na záchrannou a pátrací činnost horské služby nebo bezplatné prodloužení pojištění léčebných výloh, v případě, že se z důvodu zásahu vyšší moci vrátíte z pobytu později.

Porovnat nabídky pojišťoven
 

Aktuality o cestovním pojištění

Srovnávač cen pojištění: Uzavřete nejvýhodnější pojistnou smlouvu z pohodlí domova

vloženo: 30 / 11 / 2013   Srovnávač cen pojištění: Uzavřete nejvýhodnější pojistnou smlouvu z pohodlí domova        

Potřebujete uzavřít pojištění a trpíte nedostatkem času? Právě vám nabízíme službu, díky které získáte během několika minut perfektní přehled o tom, jaké ceny a podmínky nabízejí pojišťovny u nás. zobrazit celou aktualitu

 

Zahrajte si s pojišťovnou Generali

vloženo: 12 / 9 / 2013   Zahrajte si s pojišťovnou Generali        

Trávíte svůj čas na sociální síti Facebook a patříte mezi aktivní cestovatele, kteří rádi poznávají svět? Je pro vás hračkou najít i poslepu na mapě místa, kde se nacházejí známé turistické cíle? Potom váš určitě zaujme nová herní aplikace pojišťovny Generali. zobrazit celou aktualitu

 

Pojišťovna Allianz dává 50% slevu na cestovní pojištění

vloženo: 15 / 8 / 2013   Pojišťovna Allianz dává 50% slevu na cestovní pojištění        

Pokud se chystáte na dovolenou po Evropě a nemáte ještě sjednané cestovní pojištění, pak zbystřete. Pojišťovna Allianz totiž dává 50% slevu na toto pojištění. Ale pozor, akce platí jen do konce září! zobrazit celou aktualitu