Životní pojištění od České pojišťovny

   

Životní pojištění

Česká pojišťovna nabízí pojištění osob i firem. Osobní životní pojištění existuje v mnoha variantách pod názvy Diamant, Výnos plus, Patriot, Profi Život, Top invest, Multirisk, Sluníčko plus, Kombinované vkladové pojištění, důchodové pojištění, ale i Pieta (pojištění pohřbu). Liší se podle zaměření a míry investičních rizik.

Nejoblíbenějším druhem životního pojištění je flexibilní životní pojištění, které kombinuje pojištění se spořením. V průběhu pojištění si zvolíte rizika, která chcete pojistit, ale také to, jak velkou část pojistného budete vkládat do spoření. Naspořené peníze vám pojišťovna vyplatí spolu se zhodnocením a podíly na výnosech na konci pojištění.

Pojištění pro firmy je nabízeno ve čtyřech variantách Partner, Manažer, Profi život a Kolektivní pojištění osob.

Zdravotní pojištění

Soukromé zdravotní a nemocenské pojištění zajišťuje pro společnost dceřiná firma Česká pojišťovna Zdraví. Na pojistném trhu působí od roku 1993 a udržuje si v tomto segmentu pojištění vedoucí postavení. Chrání vaše příjmy a schopnosti splácet závazky v době pracovní neschopnosti, hospitalizace, invalidity či nezaměstnanosti.

Pojišťovna Zdraví nabízí širokou škálu základních produktů, jako je pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti, denní podporu dítěte ve zdravotnickém zařízení, denní podporu při pobytu v nemocnici, regulačního poplatku, pracovní neschopnosti a hospitalizace při dopravní nehodě, invalidní renta, pojištění Lady plus (pro ženy od 15 do 65 let) nebo skupinové pojištění.

Informace aktuální k 28.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?