Úrazové pojištění od České pojišťovny

   

Česká Pojišťovna je určitě velkým lídrem a stabilní společností na českém trhu finančních společností a pojišťoven celkově. Nabízí tak velmi zajímavý produkt, který řeší otázku úrazu, nemoci či smrti. Úrazové pojištění od České Pojišťovny nám nabízí nonstop ochranu a to ať se nacházíme kdekoliv na světě. Dále můžeme získat možnost nastavení si konkrétního druhu pojištění, ale i toho, kolik budeme vlastně platit. V nabídce je mnoho druhů pojištění, pro zaměstnance, dospělé, děti, nebo celé rodiny.

Dalšími plusy je určitě i jistota a garance vyplacení peněz ihned po stanovení diagnózy, tedy není třeba se obávat o své peníze. Plusem, který ocení lidé se specifickým povoláním nebo i sportem, jsou pak speciální druhy pojištění. Konkrétně pro aktivní sportovce, pro sportovce provozující extrémní sporty, ale i pokud máte nebezpečné a rizikové povolání.

Lze se i připojistit

Základní rozsah pojištění nabízí program pojištění pro specifické zaměstnance, sportovce, ale i rodiny či děti. Samotné vlastnosti jsou následující. Možnost určit si rozsah pojistných rizik i výši pojistné částky na jednotlivá rizika. Peníze se k Vám dostanou ihned po stanovení diagnózy. Odškodnění dostanete za každý den léčení, a to dokonce nemusíte mít ani neschopenku. Další peníze čerpáte v případě doživotních následků. A samozřejmostí je i úhrada hospitalizace v nemocnici.

Pokud jde o konkrétní volitelná připojištění, nabídka je opravdu velmi pestrá a lze si tak zkombinovat vlastní produkt podle konkrétních požadavků a to i včetně stránky finanční. Připojistit se tak lze v ohledu smrt následkem úrazu, dále i v případě smrti následkem úrazu v motorovém vozidle, hospitalizaci následkem úrazu či dobu nezbytného léčení úrazu. Další druhy připojištění jsou trvalá invalidita následkem úrazu nebo trvalé následky úrazu s progresivním plněním.

Díky kombinaci jednotlivých balíčků tak lze docílit téměř jakékoliv cenové hladiny, jakou si sami zvolíte. Nastavit lze i výši plnění a dokonce i její dobu, což se upravuje na základě konkrétních požadavků klienta či doporučení pojišťovny. Konkrétní informace tak mohou na modelových příkladech podat například jednotliví operátoři na infolince pojišťovny.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také