Česká pojišťovna - povinné ručení bez povinností

   

Povinné ručení od České pojišťovny je možné sjednat nově v šesti variantách Start, Standard, Exclusive, Exclusive Plus, Exclusive Max a varianta Premium. Všechny varianty obsahují funkci Povinné ručení bez povinností, která obsahuje odtah po nehodě až 500 kilometrů, zapůjčení náhradního vozidla a vyřízení škody s cizí pojišťovnou.

Start obsahuje limity krytí za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk v hodnotě 35 milionů korun. Standard obsahuje limity krytí na stejné věci v hodnotě 50 milionů korun. Bonus Exclusive má limity v hodnotě 100 milionů korun, Exclusive Plus 120 milionů korun a Exclusive Max a Premium 150 milionů korun.

Jednotlivé varianty se liší obsahem a počtem služeb

Varianta Start neobsahuje, na rozdíl od všech následujících, asistenční služby při nehodě ani úrazové pojištění řidiče. Exclusive má navíc asistenci při poruše a úrazové pojištění cestujících, Exclusive Plus je rozšířena o funkci první zaviněná nehoda bez vlivu na bonus, garanci na tři roky a Smartphone s aplikací pojišťovna. Varianta Exclusive Max pak nabízí úhradu škody bez odpočtu amortizace a pojištění proti střetu se zvěří a poslední varianta Premium chrání vozidlo proti poničení živlem a odcizení.

Volitelná ke všem variantám povinného ručení jsou úrazové pojištění, pojištění čelního či všech skel, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, pojištění asistenčních služeb pro případ poruchy a nehody, pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace po dopravní nehodě nebo pojištění střetu se zvěří.

Aktuálně při sjednání nových smluv dostanete chytrý mobil

Nově můžete získat bonus až 55 % za bezeškodný průběh předchozích pojištění a slevu až 40 % při online sjednání. Aktuálním bonusem povinného ručení od České pojišťovny je získání mobilního telefonu Smartphone LG Optimus L1 k variantám Exclusive Plus, Max a Premium.

Chytrý telefon se může stát vaším pomocníkem na cestách, protože kromě multimediálních aplikací obsahuje i navigaci a aplikace Pojišťovna vám může usnadnit komunikaci s pojišťovnou například při havárii, protože se v ní nachází mapa poboček České pojišťovny nebo mapa zdravotnických ambulancí, včetně aktuálních kontaktů. Pozor ovšem na fakt, že novou smlouvou se zavážete České pojišťovně na tři roky a při zrušení smlouvy dříve budete muset chtě nechtě zaplatit alikvotní podíl zůstatkové ceny telefonu z původních 5 tisíc korun.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?