Havarijní pojištění od České pojišťovny

   

Havarijní pojištění České pojišťovny ochrání klienty před škodami na jejich vozidle ve třech variantách Havárie a živel, Odcizení a živel a All risk, které se vztahuje na všechna rizika. Nadstandardním benefitem jsou ve všech variantách asistenční služby v případě nehody a ve variantě All risk i úrazové pojištění všech osob ve vozidle.

Můžete si vybrat z mnoha volitelných připojištění

Volitelná připojištění jsou úrazové pojištění, pojištění čelního či všech skel, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, pojištění asistenčních služeb pro případ poruchy a nehody, pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace po dopravní nehodě, pojištění půjčovného během opravy vozidla, plná úhrada opravy v zahraničí nebo pojištění GAP, což je pojištění zachování pořizovací ceny vozidla.

Aktuální slevy havarijního pojištění u České pojišťovny jsou až 20 % při zajištění zabezpečení vozu, 15 % při sjednání online, 5 % na havarijní pojištění při sjednání povinného ručení a 4 % za akceptování vybrané opravny pojišťovnou. Bonus za jízdu bez nehod je až 50 % a můžete si jej převést i z jiných pojišťoven.

Česká pojišťovna myslí i na starší vozy

Česká pojišťovna nabízí i zvýhodněné pojištění starších vozů, jehož výhodou je nízké pojistné (aktuálně od 1428 ročně), ale také zrychlená likvidace. Vše samozřejmě v rozsahu All Risk, který pokrývá stejně jako u standardního havarijního pojištění všechna rizika a obsahuje v ceně i rozsáhlé asistenční služby a úrazové pojištění všech osob ve vozidle.

Informace aktuální k 28.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také