Cestovní pojištění od České pojišťovny

   

V aktualizované nabídce cestovního pojištění od České pojišťovny najdete celkem 16 variant, základní rozdělení je na dlouhodobá a krátkodobá.

Mezi dlouhodobá patří pojištění Do tuzemska, Dovolená a zábava, Student, Cestovatel, Za prací nebo Individuál. Tyto pojištění se liší kromě ceny a pojistného plnění i obsahem doplňkových služeb. Názvy sami naznačují k jakému účelu můžete tato pojištění potřebovat.

Mezi krátkodobé varianty cestovního pojištění se řadí K moři, Turistika a poznání, Sport, Cyklo, Lyže a snowboard, Adrenalin, Eurovíkend, Pracovní cesta a Individuál. Opět se liší kromě ceny a pojistného plnění především počtem a rozsahem doplňkových služeb. Už z názvů je jasné na koho tato pojištění zaměřují a cílí.

Příklady nabízených pojištění

Oblíbené krátkodobé pojištění Eurovíkend obsahuje pojištění zavazadel do 10 tisíc a pojištění léčebných výloh do 3 milionů korun. V případě potíží v zahraničí se můžete obrátit na asistenční službu v Česku. Pojištění se vztahuje i na krádeže běžných cestovních věcí jako je fotoaparát, kamera nebo notebook. Máte také garantovánu nejvyšší možnou kvalitu zdravotní péče v zahraničí.

Připojistit se můžete na nevyužitou dovolenou, odpovědnost, pojištění opuštěné domácnosti, pojištění právní ochrany, zásah horské služby, přerušenou dovolenou, storno cesty, úrazové pojištění a pojištění veterinární léčby. Aktuální poskytované slevy jsou 10 % za sjednání online, 10% pro stálé klienty České pojišťovny, zdarma děti do 6 let a 50 % za děti do 18 let.

Dlouhodobé pojištění Za prací využijete při své pracovní cestě či stáži v zahraničí. Pojištění obsahuje pojištění léčebných výloh až do 6 milionů korun, pojištění odpovědnosti do 5 milionů korun, pojištění právní ochrany do 200 tisíc a pojištění zavazadel do 10 tisíc korun. Na stejnou částku 10 tisíc korun jsou pojištěny proti krádeži i váš služební mobil a notebook.

V této verzi cestovního pojištění můžete být pojištěn až na 365 dní bez nutnosti vracet se do České republiky a v ceně jsou zahrnuty i vaše mimopracovní aktivity, jako například dovolená. Aktuální slevy jsou 10 % za sjednání online, 5 % za opakované sjednání, zdarma děti do 6 let a 50 % za děti do 18 let.

Informace aktuální k 28.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?