Česká pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevČeská pojišťovna a. s.
AdresaNa Pankráci 123, 140 21 Praha 4, Česká republika
Telefon841 114 114
E-mailklient@cpoj.cz
Webwww.ceskapojistovna.cz

   

 

Produkty České pojišťovny

Povinné ručení

       

Povinné ručení od České pojišťovny je možné sjednat v šesti variantách Start, Standard, Exclusive, Exclusive Plus, Exclusive Max a Premium.

Více info  

Havarijní pojištění

       

Havarijní pojištění České pojišťovny ochrání klienty před škodami, které vzniknou na vozidle v důsledku havárie, působením přírodních živlů či odcizením.

Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění nabízí Česká pojišťovna pro občany v celkem 16 variantách, deseti pro krátkodobý a šesti pro dlouhodobý pobyt.

Více info  
 

Životní pojištění

       

Česká pojišťovna nabízí pojištění osob i firem pod názvy Diamant, Výnos plus, Patriot, Profi invest, Top invest, Multirisk, Sluníčko plus, Junior invest a další.

Více info  

Penzijní připojištění

       

Penzijní fond ČP je v současnosti největším poskytovatelem penzijního připojištění v České republice.

Více info  

Pojištění majetku

       

Česká pojišťovna nabízí mnoho variant pojištění majetku od domácnosti, domů, chat až po domácí mazlíčky a asistence pro dům a byt.

Více info  
 

Pojištění domácích mazlíčků

       

V produktu Mazlíček můžete vašemu čtyřnohému příteli sjednat pojištění léčení úrazu nebo nemoci, pojištění uhynutí nebo utracení a pojištění odpovědnosti za škodu.

Více info  

Úrazové pojištění

       

Česká Pojišťovna je určitě velkým lídrem a stabilní společností na českém trhu finančních společností a pojišťoven celkově. Nabízí tak velmi zajímavý produkt, který řeší otázku úrazu, nemoci či smrti.

Více info  
 

Historie

Česká pojišťovna má za sebou dlouhou tradici, neboť na český trh vstoupila roku 1991 jako jeden z prvních podniků po uvolnění poměrů v bankovnictví. Od 90. let zaujímá na českém pojistném trhu jednu z předních příček. Česká pojišťovna je zakládajícím a aktivním členem České asociace pojišťoven a České kanceláře pojistitelů.

Česká pojišťovna navíc navazuje na tradici První vzájemné pojišťovny, která vznikla již v roce 1827 a Československé pojišťovny, která vznikla na jejích základech v roce 1948. Po privatizaci v roce 1996 do firmy vstoupila finanční skupina PPF, která v roce 2008 spolu s Generali vytvořili silnou finanční skupinu Generali PPF Holding, jejímž je Česká pojišťovna součástí.

Díky dlouholeté tradici poskytuje Česká pojišťovna klientům komplexní program v rámci životního i neživotního pojištění pro soukromou i firemní klientelu. Poskytuje také kompletní podnikatelský servis pro malé a střední subjekty a zůstává lídrem na pojišťovacím trhu v České republice.

Získaná ocenění

Nejlepší pojišťovna roku 2009 (cena Hospodářských novin).