Pojištění schopnosti splácet

   

Pojištění schopnosti splácet finanční závazek využívá nejvíce klientů pojišťovny. Nemusí tak mít obavy z nečekaných životních událostí, které by ohrozily jejich schopnost splácet peníze finančním institucím při poskytnutí různých úvěrových produktů - leasing, spotřebitelský úvěr, splátky, osobní půjčka, hypotéka, revolvingový úvěr z platební karty nebo úvěr ze stavebního spoření.

Klient může zvolit ze tří připravených balíčků A, B a C. V souboru pojištění A je zahrnuta schopnost splácet v případě pracovní neschopnosti následkem nemoci nebo úrazu, invalidity 3. stupně následkem nemoci nebo úrazu a smrti následkem nemoci nebo úrazu. V souboru B je navíc zahrnuta ztráta zaměstnání, ke které nedošlo z vůle klienta. V souboru C jsou zahrnuty pouze možnosti při následku úrazu, nikoliv nemoci.

Informace aktuální k 28.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>