BNP Paribas Cardif Pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevBNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s.
AdresaNa Rybníčku č.p. 1329/5, 120 00 Praha 2 - Nové Město, Česká republika
Telefon+420 234 240 234
E-mailczinfo@cardif.com
Webwww.cardif.cz

   

 

Produkty BNP Paribas pojišťovny

Cestovní pojištění

       

Základem cestovního pojištění od BNP Paribas je pojištění výloh – nákladů na zdravotní materiál, ošetření a jiné zdravotnické služby.

Více info  

Úrazové pojištění

       

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s. poskytuje úrazové pojištění ve dvou základních variantách: Pojištění pro jednotlivce a Pojištění pro celou rodinu.

Více info  

Pojištění schopnosti splácet

       

Pojištění schopnosti splácet využívá nejvíce klientů pojišťovny. Nemusí tak mít obavy z nečekaných životních událostí, které by mohly ohrozit jejich schopnost splácet závazky.

Více info  
 

Pojištění platební karty

       

Pojišťovna klientům kryje veškeré finanční ztráty, které vznikly z neoprávněného použití karty před nahlášením ztráty a její blokací.

Více info  

Ostatní pojištění

       

BNP Paribas Cardif se zaměřuje na pojištění pro bankovní domy – pojištění pravidelných výdajů, pojištění dluhu GAP, pojištění prodloužené záruky.

Více info  
 

Historie

Společnost vznikla pod názvem Cardif Provita, a.s. 11. října 1996, po získání pojišťovací licence v roce 1997 přejmenována na Pojišťovna Cardif Provita, a.s. Od června 2011 se přejmenovala na BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s. a specializuje se na oblast skupinového pojištění pro bankovní domy.

Mateřskou firmou je BNP Paribas Cardif, která působí v 36 zemích světa a náleží do druhé největší evropské finanční skupiny BNP Paribas, která vznikla v roce 1999 spojením finančních skupin BNP a Paribas.