Povinné ručení od pojišťovny Axa

   

Povinné ručení AXA nabízí kromě klasického pojištění vozidla a škody na majetku i zdraví poškozených množství výhod. Díky výhodnému bonusovému systému lze poměrně rychle dosáhnout na vysoké slevy produktu.

Samotné AXA povinné ručení pojistí osobní i lehká užitková vozidla do hmotnosti maximálně 3,5 tuny s maximálním počtem 9 sedadel a registrační značkou v ČR. V případě nehody pak AXA pojišťovna uhradí škody na majetku, zdraví, ale i v případě ušlého zisku poškozených osob.

K povinnému ručení ale nabízí pojišťovna i další výhody. V případě zabouchnutí klíčů od vozidla v autě, odemknutí dveří vozu. Pokud vám po cestě dojde benzin, AXA pojišťovna vám jej doveze. V případě defektu na cestě vymění i poškozené kolo. K tomu je v nabídce pomoc v nouzi na cestách 24 hodin denně a další asistenční služby.

Varianty povinného ručení

V nabídce jsou pak 2 limity pojistného krytí, STANDARD a STANDARD PLUS. Standard nabízí zákonem stanovený limit krytí. 35 milionů korun za škody na zdraví každého zraněného nebo usmrceného a 35 milionů korun za škody na majetku. Standard Plus nabízí dvojnásobný limit krytí, tedy v obou případech jde o 70 milionů korun.

Připojištění

Zároveň si klienti mohou připlatit doplňkové služby k povinnému ručení. Pojištění skel slouží pro případ poškození, zničení nebo krádeže všech skel jakoukoliv náhodnou událostí, ke které došlo samostatně, to znamená bez škody na dalších částech vozidla. Dále je možno si k povinnému ručení výhodně sjednat pojištění zavazadel, úrazové pojištění či pojištění právní asistence pod názvem Komfort.

Informace aktuální k 21.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?