Axa penzijní připojištění

   

Klidné stáří si můžete zajistit i díky Penzijnímu připojištění AXA. Zajimavým bonusem ve výši 500 Kč je ohodnoceno on-line uzavření smlouvy. Rozdíly jsou hlavně ve způsobu ukončení penzijního připojištění.

Můžete se rozhodnout, zda si vyberete celou naspořenou částku najednou, nebo si necháte vyplácet jeden z typů penze. Lze využít i kombinovaného způsobu výplaty - to se stane, když požádáte o výplatu první splátky penze v mimořádné výši až do jedné třetiny částky, evidované na osobním účtu ve prospěch dané penze a zbylé dvě třetiny si ponecháte na účtu pro účel výplaty doživotní penze.

V rámci penzijního připojištní dostáváte státní podporu až 1800 korun za rok a možnost daňové úspory stejné částky, tedy 1800 korun. Bonusem u penzijního fondu u Axy je i členství v Axa klubu, kde vám při nákupech platební kartou přípíší k vašemu účtu až 11 % z utracené částky, 1 % to bude při každém nákupu.

Informace aktuální k 24.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>