Axa cestovní pojištění

   

Cestovní pojištění od společnosti AXA Vám zajistí veškerý komfort v případě náhlých komplikací, které můžou znepříjemnit Vaši letní dovolenou s dětmi a nejen ji. Nové cestovní pojištění přináší řadu výhod, mezi které patří nepřetržitá asistenční služba, zdravotnická síť po celém světě, zvýhodněná sazba dětem, neomezená délka a výše krytí aj. Na své si přijdou i vyznavači adrenalinových sportů. Široká škála zařazuje cestovní pojištění AXA vysoko na žebříčku stávajících produktů. Pojišťovna AXA nabízí uzavření pojistné smlouvy online.

Neomezené léčebné výlohy a dlouhé čekání na letišti

Pojištění od AXY zahrnuje pojištění léčebných výloh a to bez omezení. Nemusíte se bát, že na Vás po návratu domů bude čekat nepříjemné překvapení v podobě faktury za péči v nemocnici, transport do zdravotnického zařízení, nutné ošetření a jiné. Od počátku nemoci či zranění až po konečnou léčbu je garantována úhrada výdajů. V případě nutnosti je hrazen transport do České republiky, stejně tak repatriace ostatků.

Další sympatickou součástí je pojištění nadměrného času stráveného na letišti. Výdaje na stravu, hygienu, lehké občerstvení lze uplatnit již po 6 hodinách od plánovaného odletu. Neméně zajímavé je pojištění předčasného ukončení dovolené s hrazenou zpáteční cestou, či nevyčerpaná dovolená, o kterou jste byli nuceni svůj čas u moře či na horách zkrátit. Mezi důvody jsou tolerovány úmrtí v rodině, nemoc či jiná vážná situace.

Již běžnou součástí pojištění jsou administrativní úkony a právní asistence, tlumočník či jiná pomoc. Samozřejmostí je odpovědnost za škodu až do výše 2mil. Kč.

Druhy připojištění

Připojištění zavazadel - zvolte si sami vyšší limit na svá zavazadla
Připojištění rizikových a extrémních aktivit - zahrnuje většinu adrenalinových sportů, alpinismus, horolezectví, jachting, rafting, potápění apod.
Připojištění sportovního vybavení a osobních věcí (mobilní telefon, notebook aj.)

 

Informace aktuální k 16.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?