Pojišťovna Axa

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevAxa pojišťovna a. s.
AdresaLazarská 13/8, 120 00 Praha 2, Česká republika
Telefon+420 292 292 292
E-mailinfo@axa.cz
Webwww.axa.cz

   

 

Produkty pojišťovny Axa

Povinné ručení

       

AXA pojišťovna nabízí povinné ručení ve dvou základních variantách Standard a Standard plus.

Více info  

Havarijní pojištění

       

Havarijní pojištění poskytuje AXA pro případ škody na vlastním vozidle, které vznikly havárií, vandalismem, živelní událostí nebo odcizením vozidla.

Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění od společnosti AXA Vám zajistí veškerý komfort v případě náhlých komplikací, které můžou znepříjemnit Vaši letní dovolenou s dětmi a nejen ji.

Více info  
 

Životní pojištění

       

Pojišťovna AXA nabízí osm druhů pojištění osob. Kromě několika investičních životních pojištění sem řadíme i pojištění úrazové a nemocenské.

Více info  

Penzijní připojištění

       

Klidné stáří si můžete zajistit díky penzijnímu připojištění od pojišťovny Axa. Bonusem je členství v Axa klubu, kde získáte slevy při nákupech kartou.

Více info  

Pojištění majetku

       

Pojišťovna Axa nabízí pojištění bydlení pod názvem Domov s Axa.

Více info  
   

Historie pojišťovny Axa

Pojišťovna AXA začala svou činnost na českém trhu roku 1998, AXA Česká republika je členem globální skupiny AXA, jenž je považována za jednoho z celosvětových lídrů v oblasti finančního zabezpečení. Celosvětově se AXA stará o 65 milionů klientů a disponuje více než 135 tisíci zaměstnanci. Jediným společníkem společnosti je AXA životní pojišťovna a.s. AXA Česká republika je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění pro soukromou i firemní klientelu.

Získaná ocenění

Penzijní fond roku 2007 (1. místo), Penzijní fond roku 2008 (2. místo), Nejdynamičtější pojišťovna roku 2008 (2. místo) a množství ocenění Zlatá koruna, Stříbrná koruna a Bronzová koruna.