Úrazové pojištění od Allianz

   

Allianz - rodinné rizikové pojištění PRO život

Allianz rozhodně patří mezi naše největší pojišťovny. Přichází však v současné době s úplně novým typem rizikového životního pojištění jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu. Do rodiny jsou zahrnutí dva dospělí a až čtyři děti. Jedná se o pojistné krytí mnoha z celé řady rizik pro jednotlivce, ale i již zmíněnou celou rodinu, kterou si lze přizpůsobit liovolně dle svých požadavků.

V průběhu trvání pojištění smlouvou je možné se přizpůsobovat konkrétním životním situacím a lze si tak své pojistné potřeby pro jednotlivé členy rodiny měnit. Nejste tedy nijak vázáni a samozřejmě, že je pouze na Vás, jak bude konkrétní produkt vypadat.

Pojištění a připojištění

Základem produktu PRO život je určitě základní pojištění. To počítá s tím, že v případě smrti úrazem ve vozidle, či při nenadálé smrti z důvodu srdečního infarktu nebo cévní mozkové příhody bude vyplacena sjednaná částka Vašim blízkým, což je i smluvně ošetřeno. Samozřejmě, že si lze i přidat jednotlivá připojištění a vytvořit si tak produkt na míru svých potřeb.

Pro příklad si můžeme uvézt některé druhy připojištění. Jedná se tak například o úrazové připojištění, které obsahuje i pojištění pro případ smrti, ale i ve variantě trvalých následků, denního odškodného, hospitalizace či invalidity způsobených úrazem. Samozřejmě se lze pojistit i na rizikové sporty.

Dále nechybí připojištění pro případ smrti s okamžitou výplatou pojistného, pobyt v nemocni, kdy za každý den v nemocnici klient obdrží konkrétní částku nebo pracovní neschopnost. Uveďme si ale i invaliditu, závažné onemocnění nebo smrt či celoroční cestovní pojištění po Evropě.

Pojišťovna nemá univerzální ceník z toho důvodu, že samotné ceny se liší podle klientských balíčků, které jsou plně sestavitelné dle přání klientů. Výše plnění je také nastavena smluvně podle konkrétních požadavků a údajů.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také