Povinné ručení od Allianz pojišťovny

  Mám zájem  

Allianz povinné ručení si můžeme vybrat hned z konkrétních tří produktů. Ty se nazývají Normal, Optimal a Exkluziv. Každá z těchto variant má svá specifika a může se tak hodit pro konkrétního klienta více, než ostatní.

Normal

Tato verze je připravena jako úplně základní forma povinného ručení pro každého. Malá částka, kterou jste nuceni platit, ale přesto dostanete i určité výhody. Normal má limit pojištění za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk do výše 35 milionů korun. V rámci balíčku ještě dostanete navíc základní asistence, povinné ručení k přípojnému vozíku a motocyklu a úrazové pojištění dětí ve vozidle.

Optimal

Optimal je produkt, který se nachází uprostřed nabízené řady. Limit pojištění za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk je až do výše 50 milionů korun. Ještě navíc se ještě dočkáte pojištění proti živlu, proti poškození vozidla zvířetem a garanci mobility.

Exkluziv

Pokud máte zájem o absolutní špičku, v nabídce zůstává poslední produkt Exkluziv. Ten je vhodný pro náročnější klienty. Limit pojištění za škody na zdravý, škody na věci a ušlý zisk je 150 milionů korun. Varianta Exkluziv zahrnuje všechny výše jmenované bonusy, ale k tomu ještě je nutno přidat i doplňková pojištění, která jsou jinde spíše známá jako bonus u havarijních produktů. Konkrétně je myšleno střet vozidla se zvířetem, náhradní vozidlo po dobu 5 dní zdarma a možnost přímé likvidace i první škody bez vlivu na bonus.

Doplňková pojištění

Rozhodně bychom neměli ani zapomínat na konkrétní doplňková pojištění, která je možné si sjednat. Allianz nabízí širokou škálu produktů, ze které si opravdu každý vybere a ochrání více jak sebe sama, ale i své vozidlo.

Konkrétně jmenujme například pojištění skel. Nejedná se jen o pojištění předního skla, ale dokonce o úplně všechny. A to pro případ havárie, živelné pohromy nebo vandalismu. Pojistné plnění je až do 100 000 Kč.
Mezi další zajímavé produkty patří i pojištění náhradního vozidla. Dojíždíte denně a při představě, že přijdete o vozidlo v nehodě, panikaříte? Díky tomuto pojištění budete mít jistotu vozidla i po nehodě! Neměli bychom opomenout ani odcizení celého vozidla, pojištění zavazadel nebo novinku, jako je pojištění GAP, kdy máte pojištěno takřka celé vozidlo a nemusí Vás ani trápit jeho klesající hodnota, protože rozdíl mezi kupní a tržní cenou Vám bude vyplacena.

 

Informace aktuální k 14.2.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?