Havarijní pojištění od Allianz pojišťovny

  Mám zájem  

Allianz pojišťovna nabízí tři základní varianty havarijního pojištění a širokou škálu kombinací s různým stupněm pojistné ochrany.

Varianta Normal zahrnuje pojištění proti odcizení, živlům a proti vandalismu. Zdarma je základní asistence a také náhradní vozidlo po dobu pěti dnů. Varianta Optimal zahrnuje navíc pojištění proti havárii a varianta Exkluziv obsahuje ještě pojištění GAP a první škodu bez vlivu na bonus.

Pojištění GAP představuje možnost, jak pojistit nové vozidlo proti ztrátě jeho hodnoty, která postupem času a s naježděnými kilometry klesá. V případě jeho odcizení nebo zničení tak můžete získat dostatek prostředků na pořízení nového vozidla.

Pojišťovna Allianz také nabízí havarijní pojištění Sezona vhodné pro ty řidiče, kteří nevyužívají své vozidlo po celý rok. Zvolíte si jednoduše jen ty měsíce, po které s autem jezdíte a výrazně tím ušetříte na pojistném. Možné je doplňkově sjednat i připojištění skel a a pojištění zavazadel nebo náhradního vozidla.

Slevy za věrnost

Allianz odměňuje loajalitu svých klientů zajímavými slevami a dalšími výhodami. Můžete získat slevu 5% na penzijní připojištění, 5% na životní pojištění a 5 % na pojištění majetku sjednané u Allianz. Celkem tak může jít až o slevu 15%, navíc ještě platí sleva 5% při současném sjednání povinného ručení a havarijního pojištění.

Další slevou je až 50 % za beznehodový průběh smlouvy a 22 % pokud máte určité zabezpečovací systémy.

Informace aktuální k 23.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také