Cestovní pojištění Allianz

  Mám zájem  

Cestovní pojištění od Allianz patří mezi vůbec nejobsáhlejší a nejkvalitnější na našem trhu. Nabízí tradiční možnosti, jako je celá řada připojištění, nebo pojištění opakovaných cest do zahraničí. Mezi unikátní služby pak bezesporu patří pojištění léčebných výloh bez limitu plnění, nebo například pojištění PRO Golf.

Neomezené léčebné výlohy

Mezi pojišťovnami na našem trhu jde o unikátní závazek - některé pojišťovny nabízejí limity kolem 1 milionu korun, s možností navýšení za příplatek. Jiné nabízejí až 7 milionů korun na krytí léčebných výloh, ale neomezený limit nabízí právě a jenom Allianz. Pojištění léčebných výloh se vztahuje i na převoz nemocné osoby sanitkou, nebo vrtulníkem, stejně jako přepravu zpět do České republiky, nebo repatriaci ostatků v případě úmrtí.
Už běžnou součástí jsou i asistenční služby, které obsahují poradenství pro případ úrazu a nemoci, zprostředkování hospitalizace, tlumočení a zajištění všech potřebných informací pro klienta v nouzi.

Připojištění

Allianz nabízí čtyři základní produkty připojištění:

 

Sporty a opakované cesty

Roční cestovní pojištění opakovaných cest do zahraničí je určeno pro neomezený počet výjezdů do zahraničí, z nichž ale žádný jeden nesmí překročit délku 45 dnů. Tedy nejpozději po 45 dnech v zahraničí se musíte vrátit do vlasti (ale pak můžete opět vycestovat).
Pojištění sportů a aktivit je u Allianz opět trochu nestandardní. Už v základní nabídce (součást každého cestovního pojištění od Allianz) obsahuje lyžování, snowboarding, ale desítky dalších sportů, které jiné pojišťovny nabízejí až v příplatkových balíčcích.
Kromě toho Allianz nabízí i připojištění rizikových sportů, kam spadají bojové sporty včetně boxu a bojových umění, které mnohé pojišťovny uvádějí spíše jako nepojistitelné. Najdeme zde i pojištění potápění s dýchacím přístrojem, jachting, nebo vysokohorskou turistiku do 5 000 metrů nad mořem.
Naopak, mezi nepojistitelné sporty patří například speleologie, skialpinismus, horolezectví, nebo parašutismus, což jsou aktivity, které některé pojišťovny ochotny pojistit jsou.

 

Informace aktuální k 4.6.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?