Allianz pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevAllianz pojišťovna a. s.
AdresaKe Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8, Česká republika
Telefon841 170 000 (klientská linka)
E-mailklient@allianz.cz
Webwww.allianz.cz

   

 

Produkty Allianz pojišťovny

Povinné ručení

       

Povinné ručení od Allianz pojišťovny lze sjednat ve třech variantách Normal, Optimal a Exkluziv.

Spočítat Více info  

Havarijní pojištění

       

Allianz pojišťovna nabízí tři základní varianty havarijního pojištění a širokou škálu kombinací s různým stupněm pojistné ochrany.

Spočítat Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění od Allianz patří mezi vůbec nejobsáhlejší a nejkvalitnější na našem trhu.

Spočítat Více info  
 

Životní pojištění

       

Allianz nabízí tři základní druhy pojištění osob - Rytmus, Pro ženy a Pastelka.

Spočítat Více info  

Penzijní připojištění

       

Allianz pojišťovna aktuálně nabízí 2 možnosti penzijního připojištění, a to důchodové spoření (2. pilíř) a doplňkové penzijní spoření (3. pilíř).

Spočítat Více info  

Pojištění majetku

       

Allianz poskytuje pět základních pojištění majetku – nemovitosti, domácnosti, odpovědnosti za škodu, ale také plavidel, letadel a leteckých modelů.

Spočítat Více info  
 

Úrazové pojištění

       

Allianz rozhodně patří mezi naše největší pojišťovny. Přichází však v současné době s úplně novým typem rizikového životního pojištění jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.

Více info  
 

Historie pojišťovny Allianz

Allianz pojišťovna (chybně Alianz) funguje na českém trhu od roku 1993 a za dobu svého působení si vydobyla třetí místo na trhu. Jedná se o dceřinou společnost světového pojišťovacího magnátu Allianz SE. Díky zázemí koncernu Allianz Group má pojišťovna silnou pozici na trhu a přístup k mezinárodnímu firemnímu know-how.

Prestižní Allianz Group se stará o více než 60 milionů klientů ve více než 70 zemích. Allianz je zároveň jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, který byl založen v roce 1994. V současnosti spadá pod Allianz v České republice 11 oblastních ředitelství s více než 1900 pojišťovacími poradci.

Začátkem svého působení nabízela pojišťovna Allianz čistě jen životní pojištění, dnes však disponuje širokou nabídkou produktů. Pojišťovna Allianz tak pokrývá poptávku jak privátní, tak firemní klientely.

Získaná ocenění

7. místo v soutěži Českých 100 nejlepších pojišťoven.