Značkové pojištění od Uniqa pro vozy Suzuki

vloženo: 18 / 3 / 2013

  Značkové pojištění od Uniqa pro vozy Suzuki

Vlastníte-li automobil značky Suzuki, prvním březnem roku 2013 je pro Vás připravena velmi atraktivní nabídka v oblasti pojištění vozidla. Pojišťovna Uniqa ve spolupráci se společností Suzuki připravila speciální druh pojištění, nazvaný Suzuki pojištění. Tento produkt nadchne jednoduchostí, platností po celé Evropě a velmi výhodných finančních podmínkách.

Suzuki pojištění poskytuje za mimořádně výhodných podmínek komplexní služby co se týče nenadálých událostí spojených se škodou nebo poruchou na vozidle. Konkrétně se tak jedná o havárii, odcizení, vandalismus či poškození skla. Produkt je zajímavý především v tom, že nabízí i taková zahrnutá rizika, která obvykle pojišťovna pro své klienty nenabízí nebo je nutno za ně vždy jednotlivě připlácet.

Neobvyklá rizika a garance rychlosti

Mezi již zmíněná neobvyklá rizika spojena do jedné komplexní služby tak patří i srážka se zvířetem nebo řádění kuny v garáži. Samozřejmě je nutno vždy dostatečně doložit, že na vozidle byly škody způsobeny vždy uvedeným způsobem a jen v těchto případech je možné řešení náhrady. Mezi další výjimečné podmínky ale patří i poškození jakéhokoliv skla na voze. Kupodivu mezi všechna tato skla patří i sklo střešní. Pojišťovna myslí však i na poškození ráfků kola!

Spolu v kombinaci služeb pojišťovny a společnosti Suzuki je garantována maximální možná rychlost opravy. Jako vždy je nutné ale samozřejmě doložit veškeré podklady pro řádné šetření pojistné události. Produkt zaujme motoristy svou nízkou cenou.

Bonus nakonec

I přes všechny uvedené výhody a možnost uplatnit náhradu za škody téměř kdekoliv na automobilu, si společnost Suzuki připravila pro své klienty speciální bonus. Tím je zapůjčení náhradního vozidla na dobu opravy a to úplně zdarma. Tento bonus je většinou poskytován u dražších verzí pojištění a i přes veškerou rychlost oprav nebývá často poskytován. I v tomto je tak tento druh pojištění unikátní.