Zahrajte si s pojišťovnou Generali

vloženo: 12 / 9 / 2013

  Zahrajte si s pojišťovnou Generali

Generali pojišťovna je jednou z největších celosvětových pojišťoven a zároveň největším poskytovatelem životního pojištění v Evropě. Spravuje finanční aktiva v hodnotě více než 460 miliard Euro a stará se o 65 miliónů klientů. Právě pro ně spustila na facebooku novou hru s názvem „UKAŽ, JAKÝ JSI CESTOVATEL!", která hráče neobvyklou formou vyzkouší ze znalostí turistických destinací po celém světě.

Správná trefa se počítá

Hráči mají na začátku hry k dispozici 40 tisíc kilometrů. Jejich úkolem je, co nepřesněji určit polohu míst, která uvidí na postupně se zobrazujících fotografiích. Odchylky jejich více či méně přesného tipu určení zeměpisné polohy se budou odečítat od 40 tisíc kilometrů. Naopak za různé aktivity na facebookovém účtu nebo sdílení aplikace jim kilometry na účtu přibudou. Pro hráče znamená konec hry okamžik, kdy se na svém kilometrovém účtu dostane na nulu. Snahou je samozřejmě určit polohu co nejvíce turistických míst.

Luxusní výlet a lahůdka nakonec

Soutěž probíhá do 30. září 2013, její vítězové získají víkendový pobyt pro dva v České republice nebo v zahraničí a k tomu ještě 100 Euro kapesného, které budou moci utratit v hotelu. Mezi další hodnotné ceny patří GPS navigace, batoh nebo 50% sleva na cestovní pojištění, které si můžete sjednat i online. Po skončení soutěže ale fanoušci o svoji aplikaci na facebooku rozhodně nepřijdou. Mohou se dokonce těšit na další lahůdku v podobě verze multiplayer, tedy hry určené pro více hráčů. Porovnají si tak své znalosti s přáteli.

Online sjednání pojistky

Hru navrhla a vyvinula zlínská agentura PRIA, která také začátkem srpna převzala správu facebookového účtu pojišťovny Generali. Generali pojišťovna věnuje novým sociálním sítím velkou pozornost. Vychází také vstříc velmi zaměstnaným lidem, kteří si na jejích stránkách mohou sjednat cestovní pojištění online formou a ještě přitom získají slevu.