Wüstenrot nabízí zhodnocení na stavebním spoření ve výši 5,58%

vloženo: 13 / 11 / 2013

  Wüstenrot nabízí zhodnocení na stavebním spoření ve výši 5,58%

Přestože můžeme v posledních letech vidět spíše útlum v zájmu o stavební spoření, tento produkt rozhodně nevymřel. Wüstenrot pojišťovna a stavební spořitelna tak přichází se spořením s ročním zhodnocením až ve výši 5,58% při uzavření nové smlouvy do konce roku.

Vysoký výnos

Wüstenrot se řadí mezi 5 spořitelen na českém trhu, které nabízejí stavebko. Právě teď však přichází s nabídkou vysokého zhodnocení při uzavření nové smlouvy spolu se státním příspěvkem, které se snaží i ve své reklamní kampani na internetu, televizi a billboardech hojně prezentovat.

Při šestiletém spoření totiž dosahuje průměrný roční výnos až 5,58%, čímž se řadí toto spoření mezi nejvýhodnější na trhu. Samotný státní příspěvek může dosáhnout až 2000 Kč, který se vypočítá jako 10% z ročních vkladů, maximálně však ve výši 20 000 Kč.

Popis produktu

Kromě průměrného ročního zhodnocení až 5,58% nabízí Wüstenrot stavební spoření i nejvyšší úrokovou sazbu ve výši 2,2% ročně s garancí trvání po celou dobu uzavřené smlouvy. Lze si pak vybrat ze 4 tarifních variant a 2 kombinací úrokových sazeb z úspor a úvěru. Spořit lze po neomezenou dobu a po 6 letech můžete uspořené peníze využít na cokoli.

Lze čerpat i úvěr ze stavebního spoření na financování potřeb bydlení či můžete využít překlenovací úvěr ještě před nárokem na úvěr ze stavebního spoření.

Stavební spoření pro děti

Finanční skupina Wüstenrot, kam se řadí kromě spořitelny i Wüstenrot pojišťovna, poskytuje stavební spoření i pro děti. Jedná se o produkt Kamarád, kde lze uzavřít spoření ve výši 150 000 Kč a 300 000 Kč a lze ušetřit 1500 Kč a 3000 Kč za poplatek uzavření smlouvy.