Spolupráce ING pojišťovny a Wüstenrot

vloženo: 25 / 2 / 2013

  Velká spolupráce ING pojišťovny a Wüstenrot

Nestává se příliš často, aby velké bankovní instituce spojovali své síly a spolupracovali spolu. Ovšem od začátku února mají klienti ING Penzijní společnosti a Wüstenrot - stavební spořitelny a.s. možnost využít služeb vzájemně propojených. Lídr trhu ING pojišťovna tak s Wüstenrot spojila síly a kupodivu se jedná pro klienty obou pojišťoven o velmi zajímavý počin.

Spojení pro lepší kombinaci

Velkou výhodou z této nové spolupráce je určitě možnost klientů Wüstenrot pojišťovny založit si penzijní spoření právě u ING. Ta se do této velké spojovací akce zapojila především s tím, že klienti obou společností budou moci využívat služby za zvýhodněných podmínek vždy protější pojišťovny. Tato spolupráce totiž nabízí mnoho zajímavých možností a kombinací.

K samotnému propojení se Kateřina Štěrbová, ředitelka ING Penzijní společnosti, vyjádřila velmi pozitivně. Hlavním cílem totiž bylo spojení ING s velmi silným partnerem, kterým právě Wüstenrot pojišťovna jistě patří. Díky své dlouholeté tradici a oblibě klientů tak byla jasnou volbou. Právě toto spojení přináší mnohé výhody. Klient tak na jednom místě najde komplexní nabídku všech produktů, které by ho mohly oslovit a nemusí se tak přesouvat mezi pojišťovnami. Nejde jen o úsporu času, ale nakombinováním služeb a balíčků mohou klienti docílit i značné úspory.

Připraveno na důchod

Samotná Wüstenrot stavební spořitelna se ke spojení vyjádřila jasně a velmi pozitivně. Jejím cílem byla spolupráce s významným a klíčovým hráčem na trhu, který tak klientům zajistí kvalitní služby na úrovni. Právě penzijní pojištění od ING je toho jasným důkazem. Wüstenrot chtěla především zajistit služby pojištění na stáří pro vlastní klienty, což se jí podařilo a hlavní cíl byl splněn.

Toto spojení je důležité nejen pro obě pojišťovny, ale i pro klienty. Právě oni z toho mohou značně profitovat. Nejen díky skvělé dostupnosti a kvalitě služeb, ale i možnosti sjednání služeb za zvýhodněné ceny. O kvalitě není pochyb. Obě pojišťovny mají z minulých let mnohá ocenění, jak co se týče kvalit poskytovaných služeb, tak od samotných klientů, kteří je nominovali do významných tuzemských soutěží, kde získaly mnoho ocenění.