Úrazové pojištění aneb předsevzetí do Nového roku

vloženo: 13 / 1 / 2018

  Úrazové pojištění aneb předsevzetí do Nového roku

Nový rok je časem změn, nových myšlenek a předsevzetí. Přestože mezi nejčastější předsevzetí patří hubnutí, seknutí s kouřením, změna životního stylu nebo změna vlastního chování, na nejdůležitější věc zapomínáme. Je to ochrana našeho zdraví. Nikdy nevíme, co nás čeká a co se může stát. Co si mezi tato předsevzetí zařadit i úrazové pojištění?

Spěte v klidu

Všichni víme, jak je současná doba náročná. Nejistota zaměstnání a obavy o zdraví jsou na denním pořádku. Měli bychom se tedy něčím pojistit. A pojištěním doslova může být úrazové nebo životní pojištění. Prvním argumentem všech, kdo tyto produkty nemají, jsou údajně vyhozené peníze. Pokud si zvolíme špatně, je to samozřejmě pravda.

Trh s úrazovým nebo životním pojištěním nenabízí jen jeden produkt. Díky vysoké konkurenci jsou ceny nízké a při správném výběru takové pojištění finanční rozpočet takřka nijak nezatíží. Vybírejte pomocí internetu. Úrazové pojištění online vám může ušetřit až několik desítek procent. Jak? Neupínejte se k jedné pojišťovně a vyzkoušejte srovnávače pojištění a kalkulačky. Úrazové pojištění kalkulačka je ideální způsob pro samotný výběr. Zadáte požadovanou měsíční částku, rizika a jsou vám pak nabídnuty nejvhodnější produkty.

Nový produkt nebo je spojit?

Při výběru jistě zohledněte to, jestli můžete pojištění spojit s již sjednaným produktem. Má to své výhody. Kromě rozšířeného krytí rizik je nižší i cena a pojišťovny pak nabízejí různé výhody a bonusy. Při sjednání nového produktu tomu ale může být zrovna tak. Vyplatí se sledovat různé akce nebo při výběru zohlednit samotné vyhledávače pojištění.

Stále ale nevíte, proč si takový produkt sjednat? Nabízí řadu výhod. Kdo bude platit vaše účty v případě úrazu? Kdo se postará o nájem v případě nehody? Budou mít peníze vaši blízcí a rodina, když přijdete o práci? Na to vše myslí životní pojištění, ke kterému si lze sjednat úrazové připojištění jako součást nebo jako nový produkt.

Jak je to s cenou pojištění

Podle volby rizik a správného výběru může, co se týče samotných produktů, úrazové pojištění začínat na několika málo stokorunách měsíčně. Jedná se ale nejčastěji o základní produkty se základním krytím rizik. Naopak nejdražší životní pojištění s úrazovým připojištěním a širokou škálou krytím rizik může vyjít dokonce i na několik tisíc korun za měsíc.