Staňte se tváří zaměstnanecké zdravotní pojišťovny Škoda

vloženo: 3 / 12 / 2012

  Staňte se tváří zaměstnanecké zdravotní pojišťovny Škoda

Zaměstnanecká zdravotní pojišťovna Škoda letos slaví své 20. narozeniny, což je pravý důvod k velké oslavě. Díky tomu se rozhodla, že se o svou radost podělí se svými pojištěnci a vyhlásila soutěž o nejhezčí fotografii.

Na fotografii by mělo být zachyceno miminko nebo dítě v předškolním či školním věku, maminka nebo budoucí maminka s rostoucím bříškem. Nezáleží, zda zachytíte tvář nebo celou siluetu. Kompozice fotografie závisí na fantazii každého jedince. Rodinné fotografie jsou zahrnuty bez výjimky. Je důležité, aby fotografované osoby byly pojištěnci zaměstnanecké zdravotní pojišťovny, stejně tak osoby, které se do soutěže přihlásí. V opačném případě budou fotografie diskvalifikovány. Uzávěrka soutěže je 10. prosince 2012, následné vyhodnocení 12. 12. 2012.

Fotografie, které odborná porota vybere, budou uveřejněné na webových stránkách pojišťovny, propagačních materiálech a brožurách. Výherci se mohou těšit na cestovní tašku plnou dárků pro celou rodinu. Více informací k soutěži „foto" lze nalézt na webových stránkách www.zpskoda.cz. Na veškeré další dotazy odpoví Ing. Lenka Vančurová z oddělení marketingu na tel. č.: 326 579 141 nebo 602 600 182.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je dynamicky se rozvíjející společnost, která je schopná rychle reagovat na požadavky a potřeby svých klientů a partnerů. To nejlépe reflektuje i narůstající množství nových klientů a nabízených služeb. Hlavním cílem je motivace ke zdravému životnímu stylu a uvědomění, že zdraví je v lidském životě pouze jedno. Silným a stabilním partnerem je společnost Škoda Auto, a. s., od toho je také odvozen název zdravotní pojišťovna škoda. Škoda auto, a. s. je klíčovým plátcem zdravotního pojištění v regionu Mladá Boleslav. O účelnosti a hospodárnosti vynaložených finančních prostředku pojišťovny svědčí i samotné vedení, jež je složeno z řad Škoda Auto, a. s. a OS KOVO.