Srovnávač cen pojištění: Uzavřete nejvýhodnější pojistnou smlouvu z pohodlí domova

vloženo: 30 / 11 / 2013

  Srovnávač cen pojištění: Uzavřete nejvýhodnější pojistnou smlouvu z pohodlí domova

Potřebujete uzavřít pojištění a trpíte nedostatkem času? Právě vám nabízíme službu, díky které získáte během několika minut perfektní přehled o tom, jaké ceny a podmínky nabízejí pojišťovny u nás. Po vyplnění údajů a několika kliknutích myši na vašem počítači pak můžete uzavřít pro vás tu nejvýhodnější smlouvu.

Stačí navštívit srovnávací web

Chcete si sjednat cestovní pojištění, pojištění vozidla nebo havarijní pojištění a nemáte čas obíhat kamenné pobočky pojišťoven a zjišťovat, co vlastně nabízejí? Nemusíte udělat ani krok ze svého domova, a přitom si můžete zjistit podmínky a varianty pojištění, které nabízejí všechny pojišťovny působící na našem trhu. Stačí vám k tomu počítač s připojením k internetu. Srovnávač pojištění vám pomůže vybrat to nejlevnější a nejvhodnější pojištění podle vašich konkrétních požadavků.

Klientský servis ušetří čas zaneprázdněným

Rychlý životní styl a nedostatek času na nás klade stále vyšší a vyšší nároky, takže nemáme čas jezdit na druhý konec města, abychom se v kamenné pobočce poradili o nabídce pojištění, a už vůbec nepřipadá v úvahu, abychom takto obíhali několik pojišťovacích ústavů. Proto službu srovnávání pojištění jistě uvítají nejenom zaneprázdnění manažeři, ale i všichni ostatní. Tento klientský servis vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat příjemnějším věcem.

Porovnání povinného ručení

Pojišťovny působící na našem trhu sice většinou nabízejí na svých webech možnost vypočítat si pojištění a uzavřít ho online, ale my nabízíme mnohem víc, a sice vzájemné porovnání jejich cen. Přesnou výší pojištění vypočítá kalkulačka online. Například při porovnání povinného ručení zadáte základní údaje o vašem vozu jako tovární značku, model, druh vozidla, objem válců, počet sedadel, výkon motoru, užití a rok výroby vozidla, dále údaje o vaší osobě a kontakty na vás, datu, od kdy chcete pojistit a kde jste byli pojištěni v předchozím období kvůli převodu bonusu. Potom jednoduše kliknete vypočítat a hned máte k dispozici nabídky.

Pokud se rozhodnete okamžitě uzavřít smlouvu, můžete to provést také online, aniž byste museli chodit osobně na pobočku pojišťovny. Také pro online kalkulaci havarijního pojištění musíte zadat podrobné údaje o vašem automobilu a dostanete obratem nabídky.

Nejlevnější cestovní pojištění online

Podobně postupujete i při porovnávání cestovního pojištění. Zadáte datum odjezdu a návratu, cíl a druh cesty, počet osob podle věku, zda cestujete jako rodina a opět zadáte vypočítat. Okamžitě dostanete k dispozici přehled nabídek pojišťoven s cenou a podmínkami. Můžete si vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a rovnou s ní uzavřít smlouvu.