Pojišťovna České spořitelny zdvojnásobila pojistné plnění

vloženo: 23 / 12 / 2017

  Pojišťovna České spořitelny zdvojnásobila pojistné plnění

Oblíbené pojištění FLEXI, které nabízí Pojišťovna České spořitelny, přichází od ledna příštího roku s několika zásadními novinkami. Životní pojištění bude výhodnější a také se více vyplatí sjednat jej dětem, jelikož budou platit nové podmínky a cenové relace. Pokud jste tak doposud nad pojištěním váhali, nový rok může být správnou iniciativou.

Co je FLEXI pojištění?

Životní pojištění FLEXI od Pojišťovny ČS je oblíbený produkt mezi klienty. Jedná se o rodinné pojištění chránící život třeba i celé rodiny. A to doslova. Můžete jej uzavřít v rámci jedné smlouvy hned pro dva dospělé a až pět dětí. Jeho výhodou je pokrytí všech rizik, která nás mohou ohrozit. Lze jej také velmi efektivně nastavit podle svých požadavků.

Jaké jsou tedy konkrétní možnosti? Kromě sjednání pojištění pro celou rodinu je velmi lákavá jeho flexibilita, protože si každý může určit a vybrat konkrétní rizika, která chce mít pojištěná. A díky tomu si může nastavit i požadovanou cenu. To vše pak lze kombinovat, ale také měnit podle aktuální situace. Můžete si tak vybrat pojištění na kratší dobu za nižší cenu, ale zároveň můžete i spořit na důchod v rámci programu FLEXIPENZE.

Spoření a výnosy

Pojištění nemusíte brát jen jako další zbytečné platby, které obírají rodinný rozpočet. Je možné si zároveň efektivně spořit, zamykat výnosy, můžete využít i daňové úlevy nebo si pojistit rizikové rekreační sporty po dobu 30 dní v každém roce zdarma.

Kromě spoření a úpravy dalších pojištění rizik pak umožňuje FLEXI pojištění upravit podmínky pro děti. Můžete jim tak vybrat konkrétní rizika a ovlivnit tak konečnou cenu pojištění. Nově však přichází řada novinek.

Novinky od ledna 2014

Pro nové i stávající klienty pak Pojišťovna České spořitelny nabízí úplně nové možnosti, které dělají z FLEXI pojištění ještě zajímavější produkt. Pro děti si můžete nově vybrat konkrétní rizika a pojistné částky nezávisle na vybraných faktorech u rodičů. Tedy je zde větší možnost volby a šance ovlivnit výslednou částku za pojištění.

Nově je umožněno pojištění invalidity a dlouhodobé péče. Pojistné plnění lze pak kombinovat jak s připojištěním, tak i se samotnými riziky FLEXI pojištění. Navíc je připojištění invalidity až o několik desítek procent levnější, než jako samostatný produkt. Mění se také vyplácení v případě úrazu, kdy při dlouhodobé rekonvalescenci od 85. dne pojišťovna vyplatí dvojnásobek a po 183. dnu až trojnásobek pojistné částky.

Další novinky

Snadnější by měla být rovněž dostupnost v případě mimořádného vkladu. Peníze si můžete vybrat kdykoliv a to i po změně pojištěných rizik nebo fondů. Kromě toho změny přichází též v pojištění pracovní neschopnosti, kdy budou vyplácena vyšší pojistná plnění.