Pojišťovna Allianz dává 50% slevu na cestovní pojištění

vloženo: 15 / 8 / 2013

  Pojišťovna Allianz dává 50% slevu na cestovní pojištění

Doba dovolených je v plném proudu a tak se na nás často z médií valí informace o nehodách a úrazech Čechů na dovolených. Největším problémem je ale pak právě ošetření a převoz zraněné osoby do naší republiky, což se může vyšplhat až na částky v řádech milionů korun. Přitom stačí mít cestovní pojištění. A právě teď Allianz pojišťovna připravila skvělou slevu.

Produkt od Allianz

Allianz cestovní pojištění spadá do skupiny pojištění Allianz Direct. Zahrnuje 3 produkty, které se liší specifickými vlastnostmi a mohou se tak hodit pro konkrétní situace v ohledu cestovního pojištění. Není třeba ani připomínat, že Allianz není žádným nováčkem na trhu a s jejími produkty má zkušenost již několik milionů klientů.

Samotné cestovní pojištění pak zahrnuje nemezné léčebné výlohy. Tedy není se třeba obávat jakéhokoliv úrazu, peníze nejsou důležité. Dále je pro vás přichystaná asistenční služba a to 24 hodin denně, v českém jazyce a je připravena řešit mimořádné situace. Další součástí je pojištění více než 100 sportů a lze zahrnout (za příplatek) sporty rizikové.

Další výhody

Cestovní pojištění nabízí ale i uhrazení poskytnuté péče státním zdravotnickým zařízením, ale i privátním. Můžete si dále snadno pojistit i storno poplatky. V neposlední řadě je pak třeba vyzdvihnout vstřícnost, kdy vám může zůstat pojištění v prodloužení. Je to v případě geoklimatických a polických situacích.

Jak ale takové pojištění vlastně můžeme sjednat? Není nic snazšího, než si pojištění založit snadno a rychle pomocí internetu nebo zavoláte na infolinku Allianz. Cestovní pojištění online je však určitě rychlejší.

Jaké jsou konkrétní podmínky?

Je nutno dodat, že sleva 50% na cestovní pojištění není pro každého a nelze ji použít na jiných kontinentech. Pojištění se slevou 50% platí po Evropě a je omezeno věkem, a to 16 až 26 let. Konec této akce je 30. 9. 2013.

Pokud se vás sleva 50% netýká, nesmutněte. Allianz nabízí online hned 3 různé verze pojištění, které se liší jak některými riziky, tak ale i cenou.