Pojištění vstupenek od ERV

vloženo: 18 / 12 / 2013

  Pojištění vstupenek od ERV

Asi to známe úplně všichni. Pořídíme si drahé vstupenky například na koncert, ale doba mezi pořízením a samotnou akcí je velmi dlouhá. Mezitím se může změnit mnohé a snadno se stane, že se na daný koncert nedostaneme. Samozřejmě, že nám peníze už nikdo nevrátí. Ale víte, že existuje pojištění na vstupenky?

Jak to funguje

Vysvětleme si pojištění vstupenek na konkrétním příkladu. Navštívíte internetové stránky ticketstream nebo ticketportal a vyberete si 3 vstupenky na koncert světově známého zpěváka. Abyste měli jistotou, že vám je pořadatel nevyprodá, koupíte je hned, jakmile přijdou do prodeje. Samotný koncert je ale třeba až za 3 měsíce a vy se těšíte na skvělý zážitek.

Týden předtím vám ale volá kamarád, který měl jít s vámi, že musí do práce. 3 dny, před koncertem kamarádka, že je nemocná. Půjdete tam sami? Nepůjdete a přišli jste řádově až o několik tisíc korun. Právě pro tyhle případy vzniklo již zmíněné pojištění vstupenek.

Produkt nabízí Evropská cestovní pojišťovna, která přichází s tímto pojištěním včetně krytí všech podstatných rizik. Pojištění vstupenek totiž umožňuje návratnost plné ceny zakoupené vstupenky, při splnění rizik, která jsou zahrnuta v produktu.

Kdy pak dostanete cenu vstupenky zpět?

Samozřejmě je to při onemocnění nebo úrazu vaší osoby či blízkých a kamarádů, kteří měli jít s vámi. Dále dostanete cenu vstupenky zpět i při poškození bydliště těsně před konáním akce, při přestěhování do velké vzdálenosti od místa konání z důvodu navázání nového pracovního poměru a dokonce i v případě žen, kdy jde o zdravotní komplikace v důsledku těhotenství. V neposlední řadě je to i neúčast přátel ze stejných výše vypsaných důvodů, se kterými byla akce zamýšlena, a museli byste se tak zúčastnit sami.

Hlášení škod je velmi snadné. Vše lze vyřídit snadno a rychle pomocí internetu nebo telefonu. Pojišťovna likviduje škody do 3 dnů, což je velmi pozitivní co se týče rychlosti návratu peněz za vstupné.

Kdo je Evropská cestovní pojišťovna?

ERV je specializovaná pojišťovna, která přichází na náš trh s novými trendy a produkty. Je oceněna Asociací českých pojišťovacích makléřů a specializuje se na pojištění volnočasových aktivit. Je také součástí jedné z nejsilnějších světových finančních skupin Munich Re a nabízí více než 100 let zkušeností co se týče především cestovního pojištění. Ecropská pojišťovna dále nabízí velmi široký rozsah plnění a srozumitelné a jasné podmínky s minimem výluk a výjimek. Hlášení všech škod je pak možné jednoduše online přes internet nebo telefon.