Pojištění Lady Plus od ČP Zdraví

vloženo: 8 / 8 / 2013

  Pojištění Lady Plus od ČP Zdraví

Přestože se osvěta ohledně karcinomů a rakoviny obecně stále rozšiřuje, počet onemocnění každoročně roste. Mezi nejčastější tyto nemoci u žen se řadí karcinom ženských orgánů, konečníku a tlustého střeva. I přes pravidelné návštěvy gynekologa onemocnění vyloučit nelze, proto je tady nové pojištění Lady Plus.

Lady Plus od ČP

Nové pojištění Lady Plus má pod svým patronem Česká pojišťovna. Je určeno pro pojištění vážných gynekologických onemocnění, kdy zajistí v případě komplikací náklady na léčbu, rekonvalescenci nebo kosmetické zákroky. Celkově tak zvyšuje kvalitu života a kompenzuje i pokles příjmu v době onemocnění, pokud nelze chodit do zaměstnání.

Samotné pojištění je určeno na onemocnění prsu, děložního čípku, dělohy, děložního těla, pochvy, vulvy, vaječníků a vejcovodů, dále tlustého střeva, konečníku a rektosigmoidealního spojení. Samozřejmě, že nejvyšší riziko představuje rakovina prsu a rakovina děložního čípku.

Konkrétní parametry

Pojištění si mohou sjednat ženy již od věku 15 let až do věku 65 let s dobrým zdravotním stavem. Podmínkou je i trvalé bydliště v České republice. Pojištění nezaniká dosažením určitého věku a platí po celý život. Pojistit se lze dvěma způsoby. A to pomocí žádosti o pojištění nebo s pojišťovacím poradcem na pobočce České pojišťovny, kdy druhá varianta je pro případné zájemkyně výhodnější.

Pojištění Lady Plus poté poskytuje až 500 000 Kč jednorázově při diagnóze, dále až 200 000 Kč při podstoupení operačního zákroku, měsíčně až 25 000 Kč po dobu léčení a to až 12 měsíců nebo je součástí i tzv. SECOND OPINION, což je názor druhého lékaře.

Další informace

Pojištění je součástí programu ČP Zdraví od České pojišťovny. Veškeré informace lze najít na specializovaném webu, který se pojištění LADY PLUS věnuje. Portál LadyPlus.cz pak informuje i o novinkách v oblastech těchto onemocnění a lze se informovat i o prevenci či využít online poradny.

Česká pojištovna myslí i na muže a poskytuje tak pojištění mužských karcinomů. Produkt se jmenuje Gentleman Plus a lze si pojistit karcinomy postihující muže v obdobné míře, jako je pojištění Lady Plus pro ženy.