Nový portál od Allianz

vloženo: 15 / 8 / 2012

  Nový  portál od Allianz

Nová doba, nové skutky. I tak by se dalo vysvětlit počínání pojišťovny Allianz, která před 14 dny přichystala zcela novou aplikaci www.allianzdirect.cz s přehlednějším uspořádáním svých produktů. Samozřejmostí nabízených služeb je uzavření většiny pojištění online, autopojištění, tzn. havarijní pojištění spolu s povinným ručením s pestrými možnostmi připojištění, cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami v zahraničí, pojištění majetku a odpovědnosti občanů a další zajímavé produkty, které jsou dokonce provázeny slevami.

Design působící příjemným a pohodovým dojmem zaujme nejen mladé, ale i seniory. Ve třech jednoduchých krocích zjistíte, kolik celkem za pojištění zaplatíte. Jen vyplníte údaje a pojištění je na světě. Díky lehkému zorientování si nový portál najde spoustu příznivců všech věkových kategoriích.

V číslech, průměrný věk lidí, kteří uzavírají smlouvy s Allianz Direct, je kolem 38 let. Pojištění uzavřené online využívá každým rokem o více jak 25% lidí než rok předešlý. Častými pojistiteli jsou obyvatelé Prahy a v těsném závěsu za nimi je severní a jižní Morava. Pozadu nezůstávají ani senioři. Podle posledních informací uzavřelo v období prvních šesti měsíců tohoto roku, tj. roku 2012, pojištění skrze internet přes 500 klientů starších 70 let.