Nové pojištění od ING pojišťovny

vloženo: 19 / 12 / 2012

  Nové pojištění od ING pojišťovny

Přestože se náš život potýká se stále modernější technikou, dále i lepšími možnostmi v oblasti medicíny, strašáci v podobě rakoviny či jiných komplikovaných onemocnění jsou tu stále. ING pojišťovna si tyto reálie uvědomuje a tak přišla s novým projektem a kompletní řadou pojištění FOR YOU.

Projekt FOR YOU je zaměřen na ženy a podporuje je v boji proti rakovině prsu, ale i v boji s jinými nemocemi pohlavních orgánů. Přináší nejnovější informace, prevenci, ale zároveň je nabízeno i fórum pro ženy se zkušenostmi s těmito zdravotními problémy. Mohou si zde vyměňovat cenné informace a samozřejmě si i vzájemně poradit a podpořit se.

Jen ať o tom všichni vědí

Jak řekla sama generální ředitelka ING pojišťovny pro ČR a SR, je třeba o těchto nemocech a zdravotních komplikacích informovat veřejnost. Jenom tak se lidé začnou zajímat o sebe a své tělo. Mezi nejhorší onemocnění patří rakovina děložního čípku nebo rakovina prsu. Přitom jim lze prevencí zabránit.

Pojišťovna nabízí i asistenční službu a samozřejmě chce ženám zajistit finanční jistotu v případě složité životní situace. Proto přišla s produktem životního pojištění pro ženy, kdy si tak lze zajistit finanční jistotu a to zcela anonymně. Pojištění lze sjednat online a obsahuje mnoho položek, jako je i asistence v domácnosti, hlídání dětí či starost o seniory.

Patronkou se stala česká zpěvačka

Jako hlavní patronkou této akce se stala Lucie Bílá. Jak ona sama říká, záleží ji na lidech a ráda chce šířit dobro. Mezi to řadí právě i prevenci rakoviny děložního čípku nebo rakoviny prsu. Přestože o těchto problémech ví téměř každá žena, neřeší situaci včas, zanedbávají pravidelné prohlídky a tím se tak dostávají do většího rizika.

Speciální web, který je interaktivní, nabízí mnohé informace a doporučení konkrétního charakteru. Informujte se a vyvarujte se tak u nás častých a bohužel smrtelných onemocnění. Při tom stačí jen včasná prevence, pravidelné kontroly u lékaře a možnost vzniku nádoru se tak minimalizuje a lze jej podchytit v nejranější fázi neohrožující bezprostředně lidský život.