Kooperativa vylepšila své životní pojištění Perspektiva

vloženo: 30 / 1 / 2018

  Kooperativa vylepšila své životní pojištění Perspektiva

Kooperativa pojišťovna se dlouhodobě řadí mezi největší a nejoblíbenější pojišťovny na tuzemském trhu. Svůj post si chce samozřejmě obhájit a tak přichází s novinkami pro životní pojištění 2014. Moderní produkt, který získal i ocenění spotřebitelů, tak nabízí širší spektrum krytí rizik a další výhody a důvody, proč si jej sjednat, pokud jej nemáme.

Co je to PERSPEKTIVA?

Životní pojištění PERSPEKTIVA je moderní a velmi variabilní produkt, který si může klient přizpůsobit podle svých konkrétních požadavků. Toto pojištění se pyšní oceněním Stříbrné koruny, na postu 2. místa v oblasti Životních pojištění. Hlavní předností je možnost skloubit jak klasické investiční životní pojištění, tak pojištění úrazů a rizik v oblasti zdraví.

Další důležité faktory tohoto pojištění je možnost pojištění celé rodiny na jednu pojistnou smlouvu, lze snížit daňový základ až o 12 000 Kč ročně, smlouvu lze kdykoliv upravovat a měnit podle konkrétních situací v životě, dále ale také prémie za beškodní průběh na konči pojištění a bonusové pojištění zdarma či možnost pojistné ochrany hned následující den po sjednání pojištění.

Novinky v roce 2014

Kooperativa však přichází v roce 2014 s dalšími novinkami, které tento produkt posunují opět o úroveň výše. Jde o čtyři hlavní kategorie. Přidání nemocí a rizik v oblasti pojištění závažných onemocnění, zlevnění pojištění invalidity, vyšší plnění v případě dlouhodobé hospitalizace a zavedení pásmových poplatků za účet klienta.

V praxi to pak vypadá tak, že mezi vážné nemoci byla přidána například operace srdce, meningitida, encefalitida či glaukom. Byly vytvořeny i nové speciální balíčky PRO NI a PRO NĚJ. Zahrnují specifické choroby pro dané pohlaví. Pokud jde o zlevnění pojištění invalidity, v praxi to je až o 25% pro klienty v produktivním věku.

V případě dlouhodobé hospitalizace nově dostanete od 31. dne 150% sjednané pojistné částky, od 91. dne je to 200%. Samotné plnění pojistného pak nabývá nově platnosti již po první půlnoci strávené v nemocnici.