Kooperativa se stala pojišťovnou roku 2011

vloženo: 28 / 5 / 2012

  Kooperativa se stala pojišťovnou roku 2011

Pojišťovna Kooperativa, člen Vienna Insurance Group a druhá největší pojišťovna na našem trhu, opět výrazně uspěla v anketě Pojišťovna roku, kterou každoročně pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Cena je udělována v pěti kategoriích a Kooperativa se na stupních vítězů umístila ve všech, kromě kategorie věnované specializovanému pojištění, kde zvítězila Evropská cestovní pojišťovna.

Kooperativa u makléřů zvítězila v kategoriích:
Pojištění průmyslu a podnikatelů
Pojištění občanů
Životní pojištění

Třetí místo pak obsadila v Autopojištění, kde druhou příčku získal další člen VIG, Česká podnikatelská pojišťovna. Kromě těchto hlavních cen pak AČPM uděluje i cenu pro Osobnost pojistného trhu, kterou obdržel náměstek generálního ředitele pojišťovny Kooperativa, Konštantín Alexejenko.

O anketě

Význam ankety Pojišťovna roku spočívá především v tom, že o jejích výsledcích rozhodují ti nejpovolanější odborníci, pojišťovací makléři sdružení do Asociace českých pojišťovacích makléřů, kteří se s produkty pojišťoven setkávají prakticky neustále. Pojišťovna roku 2011 byla již dvanáctým ročníkem a Kooperativě se i v minulosti dařilo obsazovat nejvyšší příčky v různých kategoriích.
Jde tedy o nejvyšší vyznamenání kvality, které je navíc podpořeno celkovým úspěchem této pojišťovny na našem trhu. Připomeňme, že Kooperativa se stala první komerční pojišťovnou na našem trhu, když na něj v roce 1991 vstoupila.