Kooperativa nabízí nové pojištění pro děti s názvem Žabka

vloženo: 2 / 7 / 2012

  Kooperativa nabízí nové pojištění pro děti s názvem Žabka

Prázdniny a dovolené jsou z pohledu úrazů dětí nejkritičtější. V létě každoročně pojišťovny zaznamenávají cca 10% nárůst počtu úrazů oproti ostatním měsícům. Z tohoto důvodu pojišťovna Kooperativa připravila zajímavé pojištění pro naše nejmenší.

Pojišťovna Kooperativa právě nyní představuje na trhu speciální dětský program v rámci svého životního pojištění PERSPEKTIVA, který se jmenuje ŽABKA. Program ŽABKA je poskytován v rámci životního pojištění a tak je společná i jedna smlouva, ve které je kompletní pojistná ochrana pro dítě zahrnuta. Dítě můžete pojistit od komplexního úrazového pojištění přes vážná onemocnění, která jsou speciálně upravená pro dětskou klientelu, až po zcela jedinečná nová dětská pojištění. Ty nově obsahují pojištění pro případ péče o zdravotně postižené dítě a pojištění pro případ ošetřování nemocného dítěte. Tyto dvě nové služby jsou určeny pro rodiče a dorovnání ušlého příjmu v situacích, kdy je zapotřebí zůstat s dítětem doma a poskytnout mu každodenní 24 hodinovou péči.

Program ŽABKA má několik výhod:

  • Možnost sjednání dětských pojištění až do 26 let
  • V případě smrti dospělého pojištěného přebírá placení pojistného až do konce sjednané doby pojistných rizik
  • Výhodná spořící složka
  • 10 tržních investičních fondů a garantovaný fond se zhodnocením 2,4 % p.a.

 

„Pokud vezmeme v úvahu nejčastější úrazy, tak doslova za pár korun pojistného denně můžeme v případě řezné rány malému klientovi vyplatit až 4 200 Kč v rámci denního odškodného (při sjednané dávce 200 Kč na den). Pokud si například na kole způsobí lehký otřes mozku s hospitalizací, může plnění činit až 7 000 Kč, je-li navíc sjednána varianta se speciálním krytím pro případ dopravní nehody, pak až dvojnásobek této částky", doplňuje Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.

Stejně jako životní pojištění PERSPEKTIVA obsahuje i program ŽABKA stejné benefity v podobě pojištění zdarma nebo prémii za bezeškodní průběh. Nespoléhejte na štěstí a pojistěte své dítě proti úrazům. Budete tak mít klidné nejen letní prázdniny, ale také můžete naspořit svému dítěti na studia.