Kooperativa ještě více zvýhodnila cestovní pojištění

vloženo: 4 / 7 / 2013

  Kooperativa ještě více zvýhodnila cestovní pojištění

Léto je v plném proudu a tak se i doba dovolených dostala do hlavní sezóny. S dovolenou ale souvisí i zvýšené riziko vzniku úrazu. Proto je optimálním řešením zajištění cestovního pojištění. Hlavním hráčem na trhu pojištění je Kooperativa pojišťovna. Zajišťuje tak i cestovní pojištění, které nabízí mnoho zajímavých výhod.

 

Změna k lepšímu

Kooperativa cestovní pojištění často drželo krok s konkurencí či se drželo lehce před ní. Současná změna produktu Kolumbus a přidání zajímavých výhod činí z pojištění velmi zajímavou a vhodnou volbu pro letní dovolenou.

Cestovní pojištění Kolumbus, jak se produkt Kooperativy jmenuje, nabízí klasické pokrytí rizik úrazu na dovolené. Jsou tak pokryty všechna zdravotní rizika, která se mohou v zahraničí objevit. Samozřejmě že se pojištění vztahuje i na úhradu léků a léčiv obecně nutných při pobytu na dovolené v zahraničí.

Platba za horskou službu? Ano

Některá cestovní pojištění například neobsahují rizika využití horské služby. Ta sice spadá pod integrovaný záchranný systém, ale pokud se v horách ztratíte a horská služba Vás nalezne, je nutné si její výjezd uhradit. I toto cestovní pojištění od Kooperativy obsahuje. Myslí ale i na komplikace při teroristickém útoku.

Dalším rizikem je i pojištění domácnosti. I toto lze k produktu Kolumbus přidat a nemusíte se tak na letní dovolené obávat o svůj dům. Dítě do 6 let je pojištěné k dospělé osobě úplně zdarma. Děti od 6 do 18 let mají 50% slevu. Další výhodou je i asistenční služba garantovaná v českém jazyce.

Jak si produkt sjednat?

Sjednání cestovního pojištění je jednoduché a lze několika způsoby. Klasicky se tak jedná o návštěvu pobočky, kde si po konzultaci a následném vyplnění důležitých formulářů produkt dojednáme. Je tady i snazší varianta a to je sjednání online. Není třeba nikam nic posílat, ani chodit osobně na pobočku, pojištění si lze sjednát z pohodlí domova. Lze si samozřejmě připojistit i další rizika, která nejsou v pojištění započítána, což může být i důkladnější pojištění pro ztrátu nebo poškození zavazadel.