Habera Tour a Česká pojišťovna

vloženo: 14 / 5 / 2012

  Habera Tour a Česká pojišťovna

Rozhodli jste se po několika letech vyrazit na koncert skupiny Team a Pavola Habery? Chtěli byste získat vedle nezapomenutelného zážitku ještě nějaké výhody? Pokud jste pojištěncem České pojišťovny, tak nyní máte právě možnost.

Skupina Team se rozhodla po téměř 30 letech svého působení na hudební scéně opět vyrazit na turné, avšak tento rok je již koncertní turné poslední. Pro zájemce to znamená nezapomenutelný a originální zážitek, ale také pomoc dobré věci. Výtěžek z prodaných lístků z celého českého koncertního turné bude předán Nadaci České Pojišťovny. Za každou prodanou vstupenku věnuje kapela Team a Nadace České Pojišťovny 25,- Kč na podporu návratu postižených občanů po dopravních nehodách zpět do běžného života. V každém případě velmi záslužná činnost. Na koncert můžete přijít do Českých Budějovic, Plzně, Karlových Varů, Pardubic, Zlína, Olomouce, Jihlavy, Prahy, Brna nebo Ostravy. Heslo celého turné je „Držte si miesto, bude to veliké."

Bonus pro fanoušky

Pro pojištěnce České pojišťovny ale návštěva turné skupiny Team přináší i osobní výhody v podobě slevy, kterou lze po předložení vstupenky uplatnit na vybrané produkty. Slevu lze získat na cestovní pojištění, pojištění majetku a povinné ručení buď přímo na pobočce a nebo u pojišťovacího poradce. Nabídka slev je platná do 31.8.2012 po předložení zakoupené vstupenky. Sleva není závislá na návštěvě koncertu, lze ji uplatnit již před jeho návštěvou. U cestovního pojištění a pojištění majetku lze sjednat pojištění také on-line nebo po telefonu. Stačí nahlásit kód na slevu, který je uvedený na vstupence. Uplatnění slevy je jednoduché a přinese Vám k nezapomenutelnému zážitku ještě radost z výhodně uzavřené smlouvy.